Youtube neden açılmıyor - 10 madde
youtube açılmamasının bir çok nedeni vardır örneğin internetinizin yavaş olması , youtube engellenmiş olabilir , internet paketiniz bitmiş olabilir, youtube engellenmiş olabilir , youtube geçici hata vermiş olabilir bu ve bunun gibi sorunlarda cihazınızdan mı kaynaklanıp kaynaklanmadığını önce anlamamız sonrasında çözümleri uygulamanız gerekmektedir. bunları 10 madde halinde inceleyelim.

1. İnternet paketiniz bitmiş olabilir mi ?

İnternet  paketiniz bitmiş olabilir mi ?

internet paketiniz bitmiş olabilir bu durumda youtube çıkın ve tarayıcından başka bir websitesinin açılıp açılmadığını kontrol edin çözüm yeni bir internet paketi almak.

2. internet bağlantınız olamayabilir mi ?

internet bağlantınız olamayabilir mi ?

bunuda anlamak için aynı şekilde başka bir websitesine giriş yapın eğer açılıyorsa youtube ile ilgili bir sorun var diyebiliriz yapmanız gereken internet bağlantısını etkinleştirmek

3. Youtube açılıyor gibi ama açılmıyor mu?

Youtube açılıyor gibi ama açılmıyor mu?

youtube yüklenmesi yavaş ise tarayıcınızda geçmişi silip yenileyin veya daha hızlı bir internet bağlantısı kullanın .

4. youtube ülkenizde yasaklanmış olabilir mi?

youtube ülkenizde yasaklanmış olabilir mi?

Youtube erişiminiz kapanmış olabilir bu durumda yapmanız gereken dns ayarlarını değiştirmek yada bir vpn kullanmanız sorununuzu çözebilir.

5. Youtube nasıl hızlandırabiliriz.

Youtube nasıl hızlandırabiliriz.

youtube videoları hızlı izlebilmeniz için youtube açtığınızda aşağıda mobil versiyonu kullanın ibaresi yer alır .  Mobil versiyonu kullanırsanız youtube videoları daha hızlı izleme şansınız olur.

6. Youtube vpn kullanmadan açabilir miyiz?

Youtube vpn  kullanmadan açabilir miyiz?

Elbette ktunnel gibi sunucularda girerek youtube linkini yazdıktan sonra onun sunucusu aracılığıyla istediğiniz sitelere giriş yapbilirsiniz. 

7. Youtube hızlı kullanmanız için 2 yöntem

Youtube hızlı kullanmanız için 2 yöntem

Tarayıcınızı gizli pencereden açarak geçmiş youtube dökümanlarınızı kullanmazsınız buda size daha hızlı video açılmasına neden olur. 

8. youtube videolarını alternatif olacak bir uygulama var mı

youtube videolarını alternatif olacak bir uygulama var mı

Elbette youtube videoları alternatif uygulamalar ile izleyebilirsiniz bunun bir örneği jasmine dir bunu ios telefonunuzda indirerek alternatif olarak kullanabilirsiniz.

9. Youtube açılmama hatası

Youtube açılmama hatası

diğer bir youtube açılmamasının sebeblerinden biride youtube girmeyi google üzerinden yapmanızdır bu durum youtube daha yavaş açılmasına neden olur bu yüzden doğrudan www.youtube.com sitesini yazarak giriş yapın. 

10. Halen herkes girebiliyor fakat siz giremiyorsanız?

Halen herkes girebiliyor fakat siz giremiyorsanız?

bunun için youtube ip adreslerini kullanarak giriş yapın bu sayede tarayıcınız buna bağlanıp bağlanmadığıyla ilgili yanıt verecektir. 

199.223.232.0 - 199.223.239.255

207.223.160.0 - 207.223.175.255

208.65.152.0 - 208.65.155.255

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları