Tüm Zamanların En çok izlenen çizgi filmleri 10 madde
Hepimiz çocukluğumuzda bizi televizyon ekranlarına bağlayan birbirinden keyifli çizgi filmler izlemişizdir. Ne zaman çizgi film izlediğimizde hemen çocukluk yıllarımıza gidip gözümüzün önüne gelmektedir. Çocukluk yıllarımızdaki çizgi film kahramanlarını gözden geçirelim.

1. baks bani çizgi filmi

baks bani çizgi filmi

tüm çocukların izleyeceği eğlenceli bir çizgi filmdir. Havuç yiyişi ve sivri zekası ve n'ası gidiyor canım demesi ile ünlüdür. Orijinali ise İngilizce What's up, doc?dır. Bir tavşanı temsil eder. Sevimli şirin bir tavşandır. Sevdikleri Spooky'i tuzağa düşürmek:setup the trap for spooky eat the carrot vb.Türkiye'de Serkan Altunorak seslendirmektedir.

2. Tom ve Jerry Çizgi filmi

Tom ve Jerry Çizgi filmi

Tom ve Jerry, William Hanna ve Joseph Barbera tarafından yaratılmış kısa filmler serisi halinde, ev kedisi Tom ile onunla aynı mekanı paylaşan ev faresi Jerry arasında geçen şiddetli ve komik mücadeleleri anlatan animasyon serilerinin genel adıdır.

3. taş devri çizgi filmi

taş devri çizgi filmi

Taş Devri, ABD kaynaklı televizyon için yapılmış bir çizgi film dizisi. Yapımcısı Hanna-Barbera Productions'dır. 1950 yıllarında serbest olarak sitkomu The Honeymooners sunuculuğunda yayına başladı, Taş Devri 1960 - |1966 yılları arasında Amerikan

4. hayalet avcıları çizgi filmi

hayalet avcıları çizgi filmi

5. Kaptan Tsubasa çizgi filmi

Kaptan Tsubasa çizgi filmi

6. Pokemon Çizgi filmi

Pokemon Çizgi filmi

7. Casper Çizgi filmi

Casper Çizgi filmi

8. Tweety ve Sylvester çizgi filmi

Tweety ve Sylvester çizgi filmi

9. Aslan Kral Çizgi Filmi

Aslan Kral Çizgi Filmi

10. Teletabiler Çizgi filmi

Teletabiler Çizgi filmi

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları