Rüyamı nasıl hatırlarım -5 madde
Her insan rüya görür fakat uyandıklarında bazıları rüyalarını hatırlamaz bazıları ise çok uzun süre rüya gördüğünü söyler fakat rüya görmek max 90 saniyeden fazla sürmez . Peki rüyayı nasıl hatırlarız bununla ilgili 5 maddelik bilgi

1. Rüyanızı hatırlamanız için uygun yerde mi yatıyorsunuz?

Rüyanızı hatırlamanız için uygun yerde mi yatıyorsunuz?

rüyanızı hatırlamanız için önelikle düzgün bir ortamda rahat bir uyku çekerseniz rüyanızı hatırlamanızda o kadar kolay olmaktadır . Çünkü nasıl yatarsanız öyle kalkacaksınız. 

2. Bilinç altınızı bunun için hazırlayın.

Bilinç altınızı bunun için hazırlayın.

Gördüğünüz rüyayı hatırlamanız için yapmanız gereken basit işlemlerden biride   yatmadan önce rüyamı göreceğim diye beyninizi ona göre hazırlayın ve mutlaka artık siz komut verdikten sonra rüyalarınızı harekete geçirebileceksinizdir. 

3. Rüya gördüm ama rüyamı unuttum

Rüya gördüm ama rüyamı unuttum

Rüya gördükten sonra  bir kaç dakika içinde rüya hemen unutulmaya başlar uyumadan önce yatağınızın yanına bir  kalem kağıt alın uyandıktan sonra hemen onu yazmaya başlayın .  Yada durun öyle yapmayın kameranızı yatağınızın baş ucuna bırakın ve siz unadığınız anda kameranızı açın ve rüyanızı anlatın  . 

4. Uyandıktan sonra rüya görmek

Uyandıktan sonra rüya görmek

uyandınız ve rüyanızı hatırlamıyorsunuz bunun için yapmanız gereken bir daha uyumak ve bu rüya görmeniz olasılığı artır.

5. Kendi uyguladığım en etkili yöntem ruya hatırlamak için

Kendi uyguladığım en etkili yöntem ruya hatırlamak için

Öğle arasında ne zaman uyusam mutlaka ikindi veya aksam uyanırım ve mutlaka garip bir rüya görmüşümdür . İyi bir rüya gördüğümü hatırlamıyorum fakat %90 ihtimalle görüyorum .  Bunu deneyebilirsiniz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları