Kerimcan durmaz hakkında herşey  10 madde
Kerimcan durmazı periscope kullanıcıları ve snapchat kullanıcıları çok iyi yakından tanıdıkları internet fenomeni kerimcan durmaz her geçen gün daha çok takipçiye ulaşmaktadır. Kerimcan durmaz hakkında bilmeniz gereken 10 madde

1. Kerimcan Durmaz Kimdir

Kerimcan Durmaz Kimdir

İnsanlar kerimcan durmazı periscope üzerinden tanıdı onu çok sevdiği bağrına bastı artık periscope diyince akla gelen kişi kerimcan durmaz  kendisi henüz 22 yaşında akrep burcudur. Snapchat videolarıda ön plana çıkıp takipçileri her geçen gün artıyor. 

2. Kerimcan durmaz estetiksiz halinden önce

Kerimcan durmaz estetiksiz halinden önce

Kerimcan durmaz estetik ameliyatı geçirdi .  Kerimcan durmazın estetik olmadan önceki hali takipçilerini şaşırtıyor . kerimcan durmaz eski hali

3. Kerimcan durmaz nereli

Kerimcan durmaz nereli

Kerimcan 22 yaşında, Balıkesir Erdek doğumlu. Üç kardeşli, geleneksel bir ailede büyümüş. 

4. Kerimcan Durmaz: 'Fenomen olayım diye yola çıkmadım'

Kerimcan Durmaz: 'Fenomen olayım diye yola çıkmadım'

“Ben yola fenomen olacağım diye çıkmadım” diyor.

5. Kerimcan Durmaz en büyük hayali

Kerimcan  Durmaz en büyük hayali

En büyük hayali tasarımcı olmakmış. Ama yol onu önce makyaja, sonra Bakû’ya en nihayetinde de hayatımızın merkezine, akıllı telefonlarımızın, tabletlerimizin içine getirmiş.

6. DJ Kerimcan durmaz

DJ Kerimcan durmaz

Kerimcan Durmaz 13 Mart Pazar Günü Zoom Kabininde! canlı performanslar göstermektedir.

7. Kerimcan durmaz NEREDEN ÇIKTI BU AY BABA?

Kerimcan durmaz NEREDEN ÇIKTI BU AY BABA?

Bugün takipçilerinin ilgisinden sokakta bile zor yürüyor. Şu meşhur laflarını sormadan geçemiyorum; “Ay baba... Herhalde, senceee, suus! Ya o güzelliğinin travestiliğinin transseksüelliği...” “Hepsi doğaçlama” diyor. Aynaya baktığında, ışık da güzelse kendini o kadar beğeniyormuş ki; o özgüvenle birden dilinden böyle laflar dökülüyormuş. Milyonlarca insan da bayılıyormuş. “Ama yanlış anlaşılmasın, amacım kimseye saygısızlık etmek değil.  Öyle arka arkaya sıralıyorum lafları işte...” diyor.

8. Kerimcan durmaz sen gey misin ? (Soruları)

Kerimcan durmaz sen gey misin ? (Soruları)

Snapchat, Periscope, İnstagram ve Twitter gibi en çok kulllanılan sosyal medya platformlarında binlerce takipçisi bulunan Kerimcan Durmaz'a en çok yöneltilen soruların başında "Kerimcan sen gay misin?" sorusu geliyor. Kerimcan Durmaz bu sorulara yine kendine has konuşma tarzı ile "senceeeeğğ" şeklinde cevap veriyor. Bir çok kişi halen Kerimcan Durmaz'ın gay olup olmadığı hakkında tartışıyor. Kendisi gay olmadığını söylemiyor ve gay olduğuna dair samimi cevaplar vermekten de kaçınmıyor. Bizce Kerimcan Durmaz bir gay. Zaten dünyaca ünlü İngiliz müzik grubu Quenn'in eşcinsel solisti Freddie Mercury'e benzetilmesi de bir tesadüf olmasa gerek.

9. Yağmur Sarıoğlu, Kerimcan Durmaz'ın partisinde

Yağmur Sarıoğlu, Kerimcan Durmaz'ın partisinde

Yağmur Sarıoğlu, sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz’ın Tren Pera’daki partisine katıldı. Mekana Lamborghini ile gelen Sarıoğlu, geceden başka araçla ayrıldı. Yağmur Sarıoğlu deneme sürüşü yaptığı 2.7 milyon TL’lik aracı beğenirse satın alacağı öğrenildi.

10. Kerimcan durmaz televizyon programlarında

Kerimcan durmaz televizyon programlarında

Fenomenimiz kerimdan durmaz artık magazin programlarında da boy göstermeğe başlıyor. Banu Alkan ile beraber çıktıkları magazin programında kerimcan hakkında daha fazla şey öğrenebilirsiniz. kerimcan durmaz, kerimcan durmaz eski hali, kerimcan durmaz fenomen, kerimcan durmaz hayatı, kerimcan durmaz kaç yaşında, kerimcan durmaz kimdir, kerimcan durmaz ne kadar kazanıyor,kerimcan durmaz nereli,kerimcan durmaz twerk,kerimcan durmazın aylık kazancı, kerimcan durmazın kazancı

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları