İş bulmanızda size yardımcı olacak en iyi 10 site
Türkiye milyonlarca işsizlerden biride sizseniz yada işiniz ağır olabilir bu durumda yeni bir iş bulmaya çalışıyorsanız size iş bulmanızda yardımcı olacak siteleri tanıtalım

1. Kariyer.net

Kariyer.net

Kariyer.net sitesinde milyonlarca iş veren sizi beklemektedir. Kendi iş kiriterlerinizi belirleyin cv oluşturun ve başvularınızı gerçekleştirin ve iş bulma olağınızı artırmış ve kendi belirlediğiniz kiriterlerde iş bulmanızda yardımcı olacaktır.

2. isbul.net

isbul.net

kariyer.net sitesiyle benzer özellikleri taşımaktadır.  Binlerce iş veren bulunmaktadır kendi kriterlerinize göre iş bulmanızda yardımcı olacaktır.

3. eleman.net

eleman.net

Küçük işletlerin bakkal , terzi, berber gibi eleman ihtiyaçlarını  karşılamak için geliştirilmiş olan şimdilerde büyümekte olan iş bulma sitedir.

4. kariyerzirvesi.com

kariyerzirvesi.com

iş dünyasına yeni bir adım atmak istiyenler iş ve iş veren hakkında  gerekli bilgileri bulmanızda adımlarınızı doğru atmanızda ve iş bulmanızda yardımcı olacak bir sitedir. Site şimdilerde bir çok sorun yaşamaktadır.

5. secretcv.com

secretcv.com

Secretcv.com iş arayanlarla eleman arayan firmaları online ortamda buluşturan bir insan kaynakları sitesidir. Kurulduğu günden bu yana sektörde her zaman ilklere imza atan Secretcv.com’un veritabanında Ekim 2014 rakamlarına göre 18.500.000 aday cv’si ve 47.000 üye firma bulunmaktadır. İş arayanlar Secretcv.com'da oluşturdukları Cv'leri ile kariyerlerini profesyonel olarak yönetme şansı elde ederler. Bireysel kullanıcılar yada başka bir deyişle iş arayan profesyoneller Secretcv.com'a üye olurken ve daha sonra yararlanacakları hizmetler için herhangi bir ücret ödemezler.

6. unisbul.com veya kariyergenc.com

unisbul.com  veya kariyergenc.com

Eğer bir işiniz var ve ektra bir iş yapmak isteyebilirsiniz bu konuda unisbul , kariyergenc sitesi size yardımcı olacaktır . Örneğin üniversite öğrencisisiniz ve okuldan sonra lise öğrencilerine ücret karşılığında ders verebilirsiniz.

7. iskur.gov.tr

iskur.gov.tr

iş bulmak istiyenler için devletin kademelerinde iş bulabilirler fakat özel sektörler kadar etkili deildir.

8. hotjobs.yahoo.com

hotjobs.yahoo.com

iyi derecede ingilizceniz varsa ve iş arıyorsanız yahoo gibi büyük bir firmanın iş bulmanızda ve kariyer edinmenizde tüm engelleri kaldırır niteliktedir.

9. Monster.com.tr

Monster.com.tr

Yurtdışında çalışmak istiyorsanız monster farklı iş tarzlarıyla size yardımcı olacaktır.

10. xing.com

xing.com

Sosyal paylaşım sitelerinden biri olacan xing arkadaş çevrenizi kendi kariyenizi güçlendirmek için kullanabilir ve iş olanaklarınızı kendiniz ayarlamanızda yardımcı olur bir benzeri linkedin.com dur.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları