Hacker olmanın yolları
Herkes bir arkadaşının bilgisayarına gizlice girmek ister yada kız arkadaşının şuan kimle yazıştığını tüm bunlara erişmek şuan için sadece bir hayal olarak görmektesiniz fakat şuan dünyadaki hacker'ler bunları yapabilmektedir . Peki Hacker nasıl olunur bunları inceleyelim.

1. iyi bir yazılımcı olun.

iyi bir yazılımcı olun.

önce yazılımları öğrenmeliyiz çünkü bizim işimiz yazılımlarla örneğin facebook hesabının şifresini öğrenmek istiyelim facebook şifre bölümünde 0 dan başlayıp tüm kombinasyonlarını girmemiz gerekir bunu el ile yapmaya kalkarsanız yıllarınızı alır fakat yazdığınız bir küçük kod ile bunları tümünü deneyebilirsiniz.

2. Tüm açıkları bulmaya çalışın

Tüm açıkları bulmaya çalışın

Hiç kimse kusursuz değildir o yüzden öncelikle hack'lemek istediğiniz şeyin açıklarını bulun ve bulduğunuz açıklar size hacklenmesi için sonraki adımı gösterecektir.

3. Bilgisayarınızın ip sürekli değiştirin

Bilgisayarınızın ip sürekli değiştirin

Eğer bir şeyi sadece denemeye çalışıyorsanız ilk denemenizde engellerle karşılaşabilirsiniz bu durumda sizi yıpratabilir. bu yüzden sürekli ip adresinizi değiştirin ve çıkan sorunları sürekli deneyebilmeniz için.

4. Her zaman bir alternatif mutlaka vardır.

Her zaman bir alternatif mutlaka vardır.

Yapacağınız her ne ise mutlaka onun bir alternatifi vardır . bu yüzden birilerinin iplerini bulmak isterseniz ve onu siz yazamıyorsanız bunun için mutlaka ip bulucu programlar vardır. 

5. Kendinize hedefler belirleyin

Kendinize hedefler belirleyin

Kendinize hedefler belirleyin ve o hedef doğrultusunda olması gereken tüm yolları deneyin ve asla bırakmayın.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları