Facebook Giriş yapma ve Kaydolmanın En kolay yolu
Facebook giriş yapmak için veya kaydolmanız için bir kaç kolay adımlardan sonra sizinde facebook hesabınız olarak facebook giriş yapmanız başarılı bir şekilde olacak aşağıda bulunan adımları uygulayın

1. Nasıl Facebook giriş yapılır veya kaydolunur?

Facebook'a giriş yapmak ve kaydolmak için derhal tıkla. Sosyal medya platformlarının en fazla kullanılan ve dünyada milyarları geçen indirme rakamsı ile rekor üstüne rekor kıran facebook'un son sürümünü mobil cihazlarınıza indirmek için ihtiyaç duyulan rabıtaları sizlerle paylaşıyoruz. Daha önceden facebook profili oluşturup daha sonradan silen kullanıcılar da bir müddet sonra tekrar hesap açmak için kaydolma işlemlerini yapıyorlar. Sizler de facebook'a giriş yapmak, kaydolmak ve ios, android işletim sistemli cihazlarınıza indirmek için ihtiyaç duyulan detayları buradan görebilirsiniz. Işte facebook'dan son gelişmeler ve işlemler.

Feysbuk giriş için tıklayınız

Android facebook indirmek için tıklayınız

Ios facebook indirmek için tıklayınız

Feysbuk indirme işlemleri

Facebook messenger ile mesajlaşmak çok basit. Ancak feysbuk değil aynı zamanda messengerfacebook indirerek kolaylıkla anında mesajlaşabilirsiniz gelen mesajları bildiri sesi ile duyabilir anında yanıt verebilirsiniz kullanımı çok rahat istediğiniz kişiye mesaj atmak istediğinizde indirdiğinizfacebook messenger programı devreye girecek ve yeni bir pencere çıkarak konuşmaya devam edebileceksiniz.Tüm bunların dışında isterseniz google play store adresine girerek messenger ya dafacebook u indirip rahatlıkla işlemlerinizi halledebilirsiniz ücretsizfacebook mobil indirmek için ayriyeten bir muamele yapmanız gerekmiyor çünkü aslına bakarsan program ücretsiz olarak google play store adresinde yer ediniyor programda ancak bazı küçücük noktaları kendiniz dilerseniz ödeme yapıp farklı hizmetler satın alabiliyorsunuz. Aslen bunlar çok da lüzumlu değil bu sebeplefacebook indirücretsiz bir şekilde size yardımcı olacaktır dikkat çeken özelliği ise messenger indirme özelliğidir. Aşağıda sizler için verdiğiniz bağlantılardan arzu ettiğiniz cihazınıza facebook indirebilirsiniz.

Feysbuk'a nasıl kayıt olunur?

Facebooka kayıt olmak için öncelikle bir mail adresi gereklidir. Feysbuk üyeliği tamamen ücretsizdir ve bu uygulama her zaman ücretsiz kalacaktır. Facebooka kaydol seçenekleri için lüzumlu olan mail adresi bu ücretsiz adımlarda gereklidir. Maile gelen doğrulama kodları yahut linkleri hesabın aktive olması için gereklidir. Peşinden muayyen bilgiler siteye bildirildikten sonrasında üyelik işlemi tamamlanabilir. Facebooka kaydol işlemleri işte bu kadar kolaydır. Başka bir dünyayı içinde barındıran feysbuk, bugünlerde her insanın sevgilisi haline gelmiştir ve çocuklar bile bu uygulamayı kullanmaktadır.

Yeni güncelleme hakkinda bilgiler

Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya uygulaması olan feysbuk yeni bir güncelleme ile kullananlarını sevindirdi. Bizim ülkemizde de çok büyük sayıda kullanıcıya haiz olan facebook, rekabetin arttığı internet dünyasında yaptığı güncellemeler ile adından sıkça söz ettiriyor. Kullanıcılar bugün feysbuk'a giriş icra ettiklerinda yeni güncellemeler ile karşılaştı.

Feysbuk güncellemelerin de dikkatleri çeken en bariz özellik ise yeni beğeni durumu ve yeni emojiler oldu. Bu yeni beğeni ve emojiler ile alakalı detaylar şöyle:

Aşağıda görülen paylaşımdaki beğeni ve emojiler göze derhal çarpıyor. Görüldüğü üzere paylaşımlardaki beğenilerin görsel tasarımı değiştirilmiştir. Daha eğlenceli hale getirilmiş. Feysbuk'un daha etken hale getirilmesi üzerine planlandığı kabul edilen bu görsel tasarım değişikliğinin aktifliği ne yönde etkileyeceğini göreceğiz.

Aşağıda da görüldüğü üzere beğeni yorum ve emojilerin paylaşımların altındaki görseli böyle güncellendi.

Feysbuk sohbet mobil cihazlar için ek bir tatbik ile gelmektedir. Feysbuk messenger uygulamasında arkadaşlarınız ile söyleşi edebilir, gruplar halinde mesajlaşılabilir, imajlü mevzuşulabilir ve hatta her iki tarafın da telefon numaraları açıksa wifi bağlantısı ile olağan bir telefon konuşması yapılabilmektedir. Google play, windows phone market ve ios için itunes marketlerden feysbuk messenger son sürümü bulunabilir. Teknisyenın kendisine özgü ek hizmetleri de var. Sitede yapılamayan birçok söyleşi işlemi yapılabilmekte. Emoji çeşitliliği daha çok. Telefonlarla görüntülü olarak mevzuşmanın ve sesli olarak mevzuşmanın da olası olması uygulamaya olan yönelimi arttırıyor.

Feysbuk bataryayı adeta içiyor!

Feysbuk'suz bir hayat için geçerli bir sebep daha!

şimdiki haberimiz android kullanıcılarının pek çoğunu -hatta hemen hepsini- ilgilendirecek ortak bir paydaya sahip: facebook!

Kuşkusuz pek çoğunuzda facebook yüklü. Hatta pek çoğunuz bu habere bile facebook üzerinden eriştiniz. Peki ya feysbuk olmasa?

Facebook'suzluğun yaşamınızda ne tür bir etki oluşturacağını kuşkusuz siz bilirsiniz ama bizim bildiğimiz şu ki telefonunuz oldukça derinden bir oh çekecek!

şöyle ki russell holly adlı bir blogger'ın yaptığı teste bakılırsa, feysbuk'un kaldırıldığı bir telefonun batarya ömrü %20 artarken uygulamaların açılış süresi de %15 hızlanmış!

Facebook'un aktifken bataryayı adeta içtiğini aslına bakarsanız biliyoruz fakat sıkıntı şu ki arka planda çalışırken dahi ciddi miktarda güç tükettiği belirtiliyor. Velhasıl denemesi kolay, minimumından bir günlüğüne kaldırın ve sonucu kendiniz görün...

Feysbuk'tan yeni uygulama

Facebook, sanal gerçeklik deneyimini mobile getiriyor. Wsj'nin konuya yakın kaynaklara dayandırdığı haberine gore feysbuk bunu 360 aşama videoları destekleyen ayrı bir uygulamayla meydana getirmeye hazırlanıyor. Uygulama, kullananların 360 aşama videoların açısını telefonlarını hareket ettirerek değiştirmesini sağlayacak. Sanal gerçeklik alanı feysbuk'un mart 2014'te oculus vr'ı satın almasından bu yana artan bir ilgi görüyor. Samsung'dan sony'ye farklı üreticiler ve çok rakamda farklı girişim sanal gerçeklik üzerinde çalışmaya devam ediyor. Son kullanıcıya yönelik ilk sanal gerçeklik başlığını önümüzdeki yıl piyasaya sunacağını açıklayan oculus'un,rift ile endüstride daha ciddi bir hareketlilik yaratması planlanıyor. Facebook'un bugün mobil için geliştirdiği belirtilen sanal gerçeklik uygulaması ise oculus'a göre yüzeysel bir edinim sunuyor ve bu açıdan google'ın video (youtube) öncelikli sanal gerçeklik ismimına karşı atılmış benzer biçimde görünüyor. (google'ın cardboard ile süregelen sanal gerçeklik stratejisiyle ilgili google sanal gerçekliği youtube için mi istiyor? Incelememi görebilirsiniz. ). Minimumından haberin bize düşündürdüğü bu. şu sebeple, feysbuk video'yu youtube karşısında konumlandıran facebook'un, 360 derece videolar konusunda da youtube'u yakalamasını sağlayabilir. Facebook'un mobilde google'a karşı üstünlüğü de bu açıdan bir avantaj olabilir. Bununla beraber, feysbuk'un ios ve android için geliştirdiği belirtilen tatbik, sanal gerçekliğin oculus'tan çok daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir.

Wsj'nin kaynakları erken geliştirilme aşamasında olan feysbuk vr mobil uygulamasının yayınlanıp yayınlanmayacağının henüz net olmadığını belirtiyorlar. Teknisyenın yayınlanması niteliğinde yeni bir hit olup olmayacağı konusuna laf konusu feysbuk olduğundan şüpheyle yaklaşabiliriz. Facebook, son dönemde çok sayıda bağlarımsız tatbik yayınlasa da, bu tarz şeylerin çoğunluğu uygulama mağazalarının ücra köşelerinde yaşamlarına devam ediyorlar, mobil uygulamaların çoğunluğu benzer biçimde.

Feysbuk giriş yapma ekranı ve kaydolma işlemlerini haberimizden sizlerle paylaşıyoruz. Dünya çapında çok büyük kitlelere ulaşarak kullanıcı sayısı ile üstün dereceli kıran facebook'a giriş yapmak, kaydolmak ve son sürümünü indirmek için gereken bilgileri haberimizden görebilirsiniz. 

2. Facebook Giriş yapma

3. Facebook Kaydolma

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları