En iyi ingilizce - türkçe çeviri siteleri 5 madde
İnternet sitelerinde ingilizce çeviri yapmak bundan 5 yıl öncesine göre gerçek anlamda büyük bir gelişme göstermektedir. Fakat burada önemli olan kısım hangisinin doğru çeviri yaptığıdır bizim size önerebileceğimiz en iyi 10 çeviri sitesi

1. Yandex Çeviri

Yandex Çeviri

2016 yılının en iyi çeviri yapan sitelerinden biri olarak görüyoruz çünkü yandex çeviri sistemi günlük hayatta kullanılan ingilizcenin karşılığını sunmaktadır.  1 sırada olmasının sebebi düzgün cümle çevirisini yapabilmesidir.

2. Google çeviri

Google çeviri

Google çeviri en iyi kelime çevirilerinden biridir . Cümle çevirileri o kadar yeterli olmasada ingilizce kelime çevirilerinde en iyi karşılığı vermektedir.

3. Bing çeviri

Bing çeviri

Bing çeviri  şimdilerde gayet kullanımı kolay ve size tem kelime çevirilerini benzerlerini sunmakta ayrıca cümleleride yeterince iyi çevire biliyor. 

4. Chrome google çeviri eklentisi

Chrome google çeviri eklentisi

internet sitesinde herhangi bir bilmediğiniz bir kelimeye denk gelebilirsiniz bunu google çeviri eklentisi ile anında karşılığının ne olduğunu öğrenmek bir tuşa basmak kadar kolay .  Bilmediğiniz kelimeyi seçip karşılığı anında önünüze gelecektir.

5. Google Android kamera çeviri uygulaması

Google Android kamera çeviri uygulaması

Google android kamera ile çevrenizde gördüğünüz bilmediğiniz bir ingilizce kelimesini google çeviri kamera uygulaması ile öğrenmeniz mümkün.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları