Diş macunu sivilceye gerçekten iyi geliyor mu ? Sivirceye iyi gelen 7 yöntem
Sivirceye iyi gelen 7 yöntemle karşınızdayız . bu yöntemlerden sonra artık sivircelerinize elveda edebileceksiniz.

Mutlak en kötü zamanda ortaya çıkmış bir sivilceye maruz kaldıysanız, bir gece boyunca ondan kurtulmak için hiçbir şey denemek istemediğinize şüphe yoktur. Kendi makamlığımın, zits'i kaldırmak için bazı deli ev ilaçlarını denememe neden olduğunu itiraf etmekten gurur duymuyorum. Akne için diş macunu? Evet. Sert limon suyu yüzümü bulaştırıyor mu? Bahse girerim Arkamdaki hayatımın yanlış anında yıllarca tecrübe kazandıktan sonra, dürüstçe zit'leri atlamak için en garip yolların çalıştığını söyleyebilirim. Yine de, tüm ev ilaçları eşit şekilde oluşturulmamıştır. Aslında, bazıları tamamen doğal olmayan gibi görünebilir - hatta müstehcen olsa bile. Her sakinleştirici yumurta beyazı yüz maskesi için felaket bir muadili var, bu nedenle zitsinizi cildinizi en kötü hale getirecek bir şeyle ovuşturmadan önce araştırma yapmak en iyisidir.

Tabii ki, aslında çok iyi işleyen birçok evde anı var ama o zaman bile herkes için çalışmıyor. Bence bu tür ev ilaçları, standart bir OTC ürününün üstünde başarılı olma ihtimalini arttırıyor: Sizler bu ev ilaçlarının arkasındaki "bilim adamısınız", böylece kendi ihtiyaçlarınıza göre gerekli bileşenleri ve oranları ayarlayabilirsiniz. Sivilce temizleme efsaneleriyle, bu zitleri atlatmak için gerçekten çalışanları bulmak için biraz zaman ve araştırma yapmanız yeterlidir.

2. Diş macunu

Diş macunu

Ah evet, dudak altı sivilcelerine diş macunu uyguladığım zaman, ev ilaçları için sevgim ve sevgim liseye geri döndürülebilir. Cildimi hiç rahatsız etmedi ve aslında zamanın yaklaşık yüzde 90'ını temizlemek için çalıştı. Huffington görevine göre, çoğu diş macunu, hidrojen peroksit, cadı elması, kabartma tozu ve alkol gibi maddeler içeriyor - her şeyin zirvesine düştüğü biliniyor. Maalesef, tüm bu kuruyan bileşenlerden oluşan bir kombinasyonun kullanılması, sizi yüz yıkım yoluna götürebilir. Her daim bir noktadan kurtulmak için işe yarasa da, biraz daha güvenli alternatifler var, bunlara kabartma tozu ya da cadı ela solo da dahildir.

3. Preparat H

Preparat H

Bu sivilce tasarruf hüner bazıları için eski bir eş hikayesi ve başkaları için bir mucize gibi görünüyor. Söylentilere göre, Prep H'nin antienflamatuar özellikleri nedeniyle gözlerin şişlik seviyesini düşürebilir ve hiç kimseye benzeyen zit zedelenebilir. Livestrong'a göre, sivilceleri temizlemek için Preparat H'yi kullanmak salin solüsyonu veya OTC göz damlaları ile karıştırırsanız daha iyi sonuç verir. Bununla birlikte, bu hemoroit kremi sıklıkla hidro-kortizon, fenilefrin (burun tıkanıklığı giderici) ve arzulanan diğer kimyasallardan daha az içerir, bu nedenle tamamen doğal güzellik hayatını sürdürmeye çalışan kişiler için ideal değildir. Liseden beri bu akne hilesini denemedim, fakat hatırladığım budur ve akne için H hazırlığı içeren diğer korku hikayelerine oldukça benzemektedir: Yüzüm kırmızı ve dağınık olana kadar yaklaşık iki hafta çalıştı. Bu sıra dışı sivilce tedavisinin bu olumsuz etkileri şimdiye kadar yaşadığım sivilcelerden daha zor oldu

4. Tükürük

Tükürük

Akne tedavisinde uzun süredir tükürük yapan inananlar, sabahları tükürdüğünü (tükürdüğünüz en saf halindeyken) zitlerinizi iyileştirebileceğini iddia ediyor. Boston Globe'a göre tükürük, aslında sivilcenizin iltihabını azaltmaya yardımcı olabilecek antimikrobik ve mantar önleyici özelliklere sahiptir. NY'nin en iyi taksi şoförlerinden birinden bu yararlı bilgi türünü aldıktan sonra kendim denedim. Sonuçlar sivilcemi tahriş etmedi - bu da asidik tükrüğün ne kadar etkili olduğunu göz önüne salıyorsun - kesinlikle bir olasılıktır - fakat aynı zamanda ondan kurtulmak için fazla bir şey yapmadı.

5. Yumurta beyazı

Yumurta beyazı

Akne için yumurta kullanmak aslında burnumu kendi tüketimimden daha fazla artırdı. Yumurtanın dokusunu ve kokusunu ne kadar aşağılık ve affedici bulmuyorsam, özellikle kötü bir salgın sırasında yumurta maskesi uyguladım. Yaşlanmayla mücadele için yumurtaları kullanmak yeni bir şey değildir; Livestrong gibi kaynaklara göre, yumurta Çin'de 600C'den beri cilt bakımında bulunuyor. Şiddetli sivilceye bir yumurta sarısı yüz maskesi uygulayın ve bu efsaneyi çökertmeye çalışın. Kişisel olarak, yumurta maskesinin kistik akne üzerinde özellikle yatıştırıcı olduğunu gördüm.

6. Muz Kabukları

Muz Kabukları

Tıbbi bir derece olmadan, kalbim sivilce için bir muz kabuğu kullanarak durduğımı söylemek için bana izin verin. Bir sivilce üzerindeki bir muz kabuğunu yaklaşık 10 dakika ovuşturduktan sonra, yüzümü yıkayana kadar meyvenin sürdüğü kurutma etkisini buldum. İdeal olarak, herhangi bir akne tedavisi, ister evde çare ister OTC olsun, yüzünüzü kurutmayacak - sadece zit. Livestrong'a göre, muzdaki yüksek potasyum bakterileri bozar ve iltihaplanmayı azaltır. Positive Med'e göre, muzda yediğimiz tüm zengin besin maddeleri ve vitaminler kabuk açısından zengin, leke temizlemek için hızlı, etkili bir muz kabuğu soyun. Kabul ettim.

7. Sperm

Sperm

"Spermine ihtiyacın, bunun için seninle seks yapmak istiyoruz." Ekstra fayda sağlayan bir arkadaşıma kesinlikle gönderdiğim bir metindir. Akne tedavileri için spermayı, cilt bakımında en büyük eski eş hikayelerinden biri olarak görüyorum ... doğum kontrolünden çıkıp kendimden kurtulmak için her şeyi denemek için çaresizce kendimi sivilcelerle kaplı bulana kadar. My Healthy Feeling'e göre, sperma genelde cilt bakımı için iyidir, çünkü saçma miktarda E vitamini içerir, ayrıca C ve B12 vitamini için iyi bir kaynaktır. Benim kendi sperm hikayem kusursuz ciltte veya trajedide sona ermedi: sivilcemin doğal olarak fırında bir gazoz ve elma sirkesi maskesiyle eşlendiğinde düştüğünden şüpheleniyorum, ancak iyi dostum hala spermasının süper iyileştirici güçlere sahip olduğunu iddia ediyor.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları