Bugün izleyebileceğiniz en iyi film önerileri
Bugün güzel bir film izlemek istiyorsunuz fakat izleyebilecek güzel bir film bulamadınız mı size bugün izleyebileceğiniz en iyi filmleri sunuyoruz . Film önerilerinizi lütfen yorumlarda belirtiniz iyi seyirler

1. Hayvanlar Şehri - Bugünün Film Önerisi

Antropomorfik hayvanların bulunduğu bir şehirde çaylak tavşan polisi ve alaycı bir sahte tilki komplosu ortaya çıkarmak için birlikte çalışmalıdır.

2. İki eli kanda - Bugünün Film Önerisi

Cehennem veya Yüksek Su, kendine güvenen pacing ve tam vücut karakterleri lehine zihinsel bir silah kaçışından kaçınan sağlam işlenmiş, iyi hareket edilmiş bir Batı histeretik gerilim filmi sunar.

3. Geliş - Bugünün Film Önerisi

Gerçek anlamda duyguyu etkileyen ve Amy Adams'ın müthiş bir performansı ile baş temalarını bağlayan kişinin bilim kurgu düşünce hayranları için mutlaka görülmesi gereken bir deneyim sunar.

4. Orman çocuğu - Bugünün film önerisi

Seyretmek çok heyecan vericidir, Jungle Kitabı, CGI için yeni bir standart belirlerken tümü aslında öncüllerini geliştiren ender remake'dir.

5. MOONLIGHT - Bugünün film önerisi

Sinemada nadiren görülen hayata dikkat çekici ve zekice hazırlanmış bir görünüm sunmak için bir insanın öyküsünü kullanıyor.

6. Aşk ve Dostluk - Bugünün film önerisi

Aşk ve Dostluk, yönetmen Whit Stillman'ın bir Jane Austen adaptasyonunda yeteneklerini ortaya çıkardığını buluyor - sonucunda iyice keyifli bir dönem drama ile.

7. Kayıp balık dory - Bugünün film önerisi

Eğlenceli, dokunaklı ve düşünce kışkırtan Finding Dory, selefi klasik öyküsüne bir başka eğlenceli bölüm ekleyen güzel bir animasyon macerası sunuyor.

8. Aşıklar Şehri - Bugünün film önerisi

 heyecan dolu bir yön, güçlü performanslar ve karşı konulmaz bir kalp fazlalığı ile geçmiş bir türe yeni bir hayat geçiriyor.

9. Yaşamın Kıyısında - Bugünün film önerisi

Yazar-yönetmen Kenneth Lonergan için bir adım daha ileri götüren etkileyici bir drama ön plana çıkıyor.

10. Kubo ve shirli telleri - Bugünün film önerileri

Kubo ve İki Dizgi, inanılmaz animasyonunu her yaştan izleyici kitlesine hitap edecek cesur melankolik bir hikaye ile eşleştiriyor.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları