Bounty ile Gezerken Para Kazan
Bounty ile Gezerken Para Kazan

1. Para Kazanmak

Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle ek gelir elde edebileceğimiz birçok seçenek karşımıza çıkmıştır. Özellikle internetten para kazanma yolları, kişiye daha kolay para kazanabilme imkanı sunmuştur. Son zamanlarda yaygnlaşmaya başlayan bounty uygulaması sayesinde gezerken para kazanabiliyorsunuz.Bounty ile para kazanma özellikle gezmeyi seven kişiler için kısa zamanda büyük miktarlarda para kazanma imkanı sunuyor. Bounty; Türk merkezli Tewntify şirketine ait bir mobil uygulamadır. Kısaca bu uygulamayı telefonunuza yüklüyorsunuz ve önünüze çıkan görevleri yapıyorsunuz. Ardından yaptığınız görev karşısında belirli miktarlar da para kazanma imkanı bulmuş oluyorsunuz. Uygulama da ki görevler genellikle mağaza reyonları, marketler ve restoranları kapsamaktadır.

Bounty Nedir?

Bounty, akıllı telefonlar ile para kazanmayı sağlayan bir mobil uygulamadır. Sana bulunduğun konumda veya daha yakın konumlarda bazı görevler veriliyor. Örneğin; gizli müşteri, ürün deneme, menu fotoğrafı çekme gibi basit görevler veriliyor. Eğer görevi yaparsan kazandığın paraları banka hesabına alabiliyorsun.

Bounty ile Ne Kadar Para Kazanabilirsin?

Verilen her görevin belirli bir ücreti vardır. En düşük görev 4- 5 liradır. 20, 25 ve hatta 100 liralık görevlerde bulunabiliyor. Haritanın üzerinde fiyatları yazan görevler bulunuyor. Siz kendinize uygun olan görevi seçiyorsunuz. Kullanıcıların günde ortalama 3- 4 saat çalışarak aylık 800 tl alabileceğinin belirtildiği bir para kazanma yoludur.

Bounty Uygulaması Nasıl Çalışıyor?

Öncelikle Play Store ya da AppStore’ dan Bounty uygulamasını indiriyorsunuz. Ardından uygulamaya kayıt olmanız gerekiyor. Ardından Bounty uygulamasını açtığın zaman etrafında bazı görevler belirecek. Bunlardan herhangi birini seçerek o görevi gerçekleştirmen gerekiyor. Eğer görevi yaptıktan sonra onaylanırsa karşılığında ücretini havale talep ederek 5 iş günü içerisinde alabilirsin.

Görevler Nerede Oluyor ve Nasıl Yapılır?

Görevler her yerde olabilmektedir. Örneğin girdiğin alışveriş merkezinde, gezindiğin parkda veya oturduğun bir kafede bile olabilir. Eğer görev yapmak istiyorsan uygulamayı açman gerekiyor ve görev açıklamasında yazan görevi yerine getirmen gerekiyor.

Bu uygulamanın en büyük avantajından biri de örneğin bir şehri gezmeye gittin. Fakat paraya da ihtiyacın var. Bu uygulama sayesinde gezerken paza kazanabilirsin. Bounty uygulaması internetten para kazanmakonusunda vazgeçilmez seçeneklerden biri olacak gibi gözüküyor. Yalnız görevler arasında ürünlerin denetlenmesi ve resim çekme gibi seçenekler olduğu için bu işlemleri çalışanlara fark ettirmeden yapmanız gerekiyor. Çünkü yasal bir sorun oluşturup oluşturmadığı henüz tam olarak belli değil. Ancak yaz mevsimi tatil döneminde birçok gencin dikkatini çekecek gibi gözüküyor.

Alıntıdır...

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları