2017 izlemeniz gereken en iyi film önerileri
2017'ye damgasını vuran en iyi film önerileri ile karşınızdayız. Size en çok izlenen 2017 filmlerini hakkında bilgi verecez.

1. Dunkirk film önerisi 2017

Belçika, İngiliz İmparatorluğu, Kanada ve Fransa'dan müttefik askerler İkinci Dünya Savaşı sırasında şiddetli bir savaş sırasında Alman ordusu tarafından kuşatıldı ve tahliye edildi.

2. Justice League film önerisi 2017

İnsana geri döndüğünü ve Süpermen'in gayretli hareketinden esinlenen Bruce Wayne, yeni müttefiki Diana Prens'in yardımıyla daha da büyük bir düşmana karşı direne girmesini istiyor.

3. Wonder Woman film önerisi 2017

Bir Amazon prenses, dünyayı keşfetmek için adasını evden çıkarır ve böylece dünyanın en büyük kahramanlarından biri haline gelir.

4. Star Wars: Episode VIII film önerisi 2017

Star Wars: Bölüm VII - The Force Awakens'de daha büyük bir dünyaya ilk adımlarını atan Rey, destanın bir sonraki bölümünde Fin, Poe ve Luke Skywalker ile destansı yolculuğuna devam ediyor.

5. Kingsman: The Golden Circle film önerisi 2017

Kingsman karargahı üzerine bir saldırı gerçekleştiğinde ve yeni bir kötü adam yükseldiğinde Eggsy ve Merlin, dünyayı kurtarmak için Amerikan ajansı Statesman'la birlikte çalışmak zorunda kalıyorlar.

6. Baby Driver film önerisi 2017

Bir suç patronu için çalışmaya zorlandıktan sonra, genç bir kaçış sürücüsü kendisini başarısızlığa mahkûm edilen bir soyguna katılır bulur.

7. Blade Runner 2049 film önerisi 2017

İlk filmin olaylarından otuz yıl sonra yeni bir bıçak rampasında, LAPD Görevlisi K (Ryan Gosling)

8. Logan film önerisi 2017

Yakın gelecekte yaşlanan Wolverine ve Professor X, Wolverine'de genç bir kadın klonunu Nathanial Essex'in liderliğindeki kötü bir organizasyondan korumalıdır.

9. Guardians of the Galaxy Vol. 2 film önerisi 2017

Awesome Mixtape # 2, 'Guardians of the Galaxy Vol. 2 ', Peter Quill'in gerçek ebeveyni gizemini çözdükçe takımın maceralarına devam ediyor.

10. THOR 3: Ragnarok film önerisi 2017

Thor bir gladyatör maçında Hulk'la yüzleşmeli ve halkını acımasız Hela'dan kurtarmalıdır

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları