Edo Coin Yatırım Yapılır mı? -  Kazanmanın Sırları
Edo (Edio) coin nedir yatırım yapılır mı hangi durumlarda geri çekilmeli hangi durumlarda satın almalı uzun süreli yatırımcı ne yapmalı , kısa süreli yatırımcı ne yapmalı sizlere bugün bunlardan bahsedecem

Edo (Edio) Coin Nedir?

Dijital varlıkları depolamak satın almak ,aktarmak için blockchain teknolojisi kullanıyor.  Eidoo coin özelliklerinden birisi  blockchain teknolojisine dayalı dijital varlıkları yönetmesini kolaylaştırmak. Cüzdan ERC20 coin ve Ethereum üzerinde odaklanmış durumda . Ancak gelecekte şirket, Bitcoin desteğini cüzdanına eklemeyi planlıyor.

Edo coin ni android ve ios uygulamasıyla kontrol edebilirsiniz. Google play ve appstore mağazalarında bulunuyor. 

Eidoo özellikleri

Eidoo'nun bazı özellikleri arasında şunlar bulunuyor:

  • HD desteği: Eidoo, hiyerarşik deterministik yapıları destekler; kullanıcılar, ana cüzdan adresini özel tutarak aynı anda alt cüzdanlar oluşturabilir.
  • Kolay yönetim: Cüzdan, kullanıcıların QR kodlarını okumalarını, dijital para göndermeleri ve almalarını ve arkadaşlarınızla adres paylaşmalarını kolaylaştırır.
  • İletişim Listeleri: Eidoo tüm Ethereum adreslerini tek ve standart bir şekilde depolar.
  • Ethereum işlem Geçmişi: kullanıcılar çeşitli ERC20 belirteçlerinde veya Etherium'da yaptığınız tüm işlemlerin listesini görebilirler.
  • Eidoo değişimi: Eidoo merkezsiz bir borsa inşa etti. Dahili borsa, kullanıcıların ERC20 ve ETH varlıkları arasında çapraz ticaret yapabildiği melez bir alışveriş aracıdır. Ticaret, teknolojik olarak tutarlı bir atomik sonuçta yapılır ve düşük ücretleri empati altına alır.
  • Yedeklemeler: kullanıcılar Eidoo fonları tek bir yedek parola ile güvenceye alınır
  • Özel anahtarlar kullanıcıları yönetti: her kullanıcı, dijital öğelerini kendi özel anahtarlarını kullanarak yönetirse değişir. Özel anahtarlar akıllı telefonlarıyla şifrelenir ve Eidoo tarafından tutulmazlar.
  • ERC20 ve Ethereum coinleri saklayın: Eidoo ERC20'yi ve Ethereum'u destekler. Kullanıcılar Eidoo simgesiyle dijital para birimleri gönderebilir ve alabilir.

Eidoo coin satışı

Eidoo coin satışı, 4 Ekim - 16 Ekim 2017 tarihleri ​​arasında gerçekleşti. Şirket, katılımcıların satın almasına izin verilen EDO coinleri serbest bıraktı. Eidoo, EDO simgeleriyle değiştirilen ETH'yi kabul ediyor. coinler her bir coin taşıyıcıya dağıtıldı. 

Eidoo'nun arkasında kim var?

Thomas Bertani, Eidoo'yu yönetiyor. COO'nun CEO'su ve Marco Polci ve kurucu ortağıdır. Platformun kurucusu Natale Ferrara'dır. Şirketin resmi adı Eidoo Sagl'dir ve İsviçre, Chiasso merkezli. 2017'de kuruldu.

Kullanıcılar belirteçleri göndermek, almak ve saklamak için Eidoo cüzdanını kullanabilir. Kullanıcılar, uygulama içinde simgeleri değiş tokuş edebilir ve yatırımlarını yönetebilir.

Edo (Edio ) coin kaç adet bulunuyor?

Toplamda Üretilen Edo Coin : 90.208.328 EDO

Piyasada Bulunan Coin : 29.261.461 EDO

Uzun Süreli Yatırımcı Ne yapmalı?

Edo coin 90 milyon adet üretildi ve markette 29 milyon adet bulunmakta hacim düşük  bugün 19 şubat  1 adet edo fiyatı 0.0002820 bitcoin dolar fiyatı $3.09   edo için beklenilen ilk hedef fiyatı 0.001 bitcoin  bu ne kadar uzun sürer derseniz tahmini 2,3 ay arasında bu fiyata çıkabilir bunu neye göre söylüyoruz bunu üretilen miktar bulundukları markete ve marketlerin alım satım hacmine göre değerlendiriyoruz.  

Not: Tüm Kripto paralar bitcoin üzerinden işlem görmektedir. Bitcoin düşmesi tüm kripto paraların düşmesine neden olur. 

Kısa Süreli Yatırımcı Ne Yapmalı

Kısa süreli yatırımcı ilk yatırım yaptığında edo coinin 24 saatteki değişimi incelemeniz sonrasında gün içerisinde en düşük seviyesi ve en yüksek seviye göre ve teknik analizlere göre işlem yapılması gerekir buna göre en düşük seviyeden alınıp en yüksek seviyelerinde satarak kazanç elde edebilirsiniz.  

Not: Yapılan en büyük hatalar sabırsızlıktan kaynaklanıyor ve yüksek seviyelerinde alım yapılması düşüşle kayıp etmelerine neden olmaktadır. 

Edo coin alsat yapılan marketler

Edo coin alsat yapılan marketler

UYARI

Edo (Eidoo) coin  hakkında sizlere bilgiler verildi fakat hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir. Herkes kendi fikirlerine köre karar vermelidir hiç bir zarardan sorumlu değiliz. 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları