Şükran Ovalı, Caner Erkin ile ilişkisi tüm açıklamalar
Caner Erkin ile birlikteliğini duyuru eden Şükran Ovalı’dan ilk açıklama..Şükran Ovalı: Caner Erkin bana geldi! Makaron’un haberine gore; Altı yıllık eşi Asena Atalay’dan boşanan Caner Erkin’in birlikteliklerini geçtiğimiz günlerde Instagram’dan paylaştıkları fotoğrafla duyurduğu Şükran Ovalı,...

Caner Erkin ile birlikteliğini duyuru eden Şükran Ovalı’dan ilk açıklama..Şükran Ovalı: Caner Erkin bana geldi! Makaron’un haberine göre; Altı yıllık eşi Asena Atalay’dan boşanan Caner Erkin’in birlikteliklerini geçtiğimiz günlerde Instagram’dan paylaştıkları fotoğrafla duyurduğu Şükran Ovalı, “Her şey çok güzel ilerliyor. Caner de ben de mutluyuz” dedi. İnter’e aktarma olan Erkin’in yanına Milano’ya gittiği mevzuşulan oyuncu, “Ben İtalya’ya gitmedim, Caner geldi. Görmüş olduğunüz sosyal medya iletiını benim yanımda İstanbul’da verdik. Ben ona gitmedim, o bana geldi” açıklamasını yaptı.

Futbolcunun sosyal medya hesabından, “Aşık olduğum kadınlayım. Bana inandığı için şanslıyım ve heyecanlıyım. Hayatımı onunla geçirmek istiyorum” sözleri ve yanına koyduğu yüzük emojisi hatırlatılan Ovalı, “Her şey kısmet. Evlilik iddiaları hakkında konuşmak istemiyorum ama doğruluk hisseı var. Caner’le ilişkimize her insanın saygı göstermesini istiyoruz. Bizi fazla yormayın lütfen” şeklinde mevzuştu.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları