Snapchat nasıl kullanılır tüm detaylarıyla
Snapchat 2013 yıllarında dünyaya damgasını vurmuş sosyal paylaşım sistemi olan mobil uygulamadır. Snapchat yıllar geçtikçe kullanıcısı her geçen gün artan günümüzde dünyadan çok büyük sporcuların,snatçıların çok sık kullandığı bir uygulama haline geldi peki snapchat nasıl kullanılır? bu sorunun cevabını en açık şekilde derledik.

Snapchat nedir?

Baştada dediğimiz gibi bir sosyal paylaşım sistemidir. yani kullanıcılar resim ,müzik , video ,yazı diğer kullanıcılara gönderebilen bir sistem ve bunu çoğu sosyal paylaşım sistemlerindede görmekteyiz örneğin facebook , twitter,whatsapp  gibi büyük sosyal paylaşım sistemlerindede bu özellik mevcuttur. Fakat snapchat diğerlerinden ayıran bazı özellikler mevcut kameranızla video veya resim çekerken kendinize kostümler ekliyebilir yada ortamı değiştirebilirsiniz bunu arkadaşlarınıza paylaşarak iyi vakit geçirmenizi sağlar.

Snapchat nasıl kullanılır?

Snapchat uygulamasını indirerek snapchat kullanmaya başlıyabilirsiniz. Snapchat açtıktan sonra size öncelikle bir kayıt olma ekranı sunulacaktır . Snapchat kayıt olduktan sonra önünüze bir kamera ekranı çıkacaktır bu kamera ekranında  lensler, filtreler , sohbet gibi öğeleri kullanabilirsiniz.

Snapchat nedir nasıl kullanılır bu videoyu izliye bilirsiniz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları