Pokemon Go Yeni Sürüm ile tam istediğiniz gibi
Pokemon go temmuz ayında dünyada en çok indirilen uygulamalar arasındaydı sonrasında büyük bir düşüş yaşadı pokemon go istenilen beklentileri karşılayamadı, bir çok sorun ve hile art arda gelmeye başladı. Pokemon go yeni bir süpriz ile yine zirvelere çıkmaya çalışacak toplu değişiklikle karşınızda

Pokemon go 47.1 apk sürümüyle karşınızda

Pokemon go sizden gelen  eleştirileri dikkate aldı  oyunda büyük bir değişiklik yaparak istediğiniz tüm özellikleri içerisine ekledi . 

1. DITTO YAKINDA  GELIYOR

Ditto için özellikler fazlasıyla eklenmiştir. Aşağıdaki gösteren özellikler artık ortaya çıkmıştır:

  • Aynen vahşi 'encounterable' olması mümkün görünmektedir. Henüz etkin olup olmadığını, ya da yakalama önce Ditto olarak görünecektir olsun, ama türler (sadece sigara vahşi karşılaşma boyunca acquirable aksine) neredeyse kesin 'capturable' olduğunu net değil
  • Savaşta kullanılmak için artık mümkün.
  • Farklı Ditto etkileri ortaya çıktı Sesler (etkisi yağma şekilde değil, dahil değil!)
  • Ditto için bir arka plan grafiği ortaya çıkmıştır (koyu mor)
  • Bir küçük ' Spotlight ' grafik üzerinde farklı bir görünüme ya gösterebilir ditto için ortaya çıkmıştırharita başka bir yerde, ya da

Ditto olması mümkündür şimdi oyunda. Biz her iki şekilde teyit edemiyoruz, ancak bu güncelleştirme Ditto etkileşimlerini ele ihtiyacı olan müşteri her şeyi verdik görünüyor. Birlikte yolcuları tutun.

2. ÜÇ YENI 'SPONSORLAR' ORTAYA ÇIKTI ... AMA OLAĞANDIŞI KONUM

Bilinen sponsor listesinde (MC DONALD'S, POKEMON_STORE, TOHOSOFTBANK ve GLOBE) eklemek için, üç yeni 'sponsorlar' ortaya çıktı:

  • SPATULA
  • THERMOMETER
  • KNIFE

Bu büyük olasılıkla bir promosyon sırasında ev sahipliği yapacak sponsor perakende / restoran yerleri için adları / simgeleri yer tutucu olabilir. Ya da başka bir şekilde, gelecekteki bir olay için kullanılabilir.Özellikle, yeni grafik üç madde için istemci tarafında eklendi, yüzden onlar PokeStop fotoğraf diskler görünür, ya da başka amaçları vardır simgeler sadece olup olmadığı belirsizdir.

YENI 3. TWEAKS NEARBYTRACKER

Yeni kod şimdi göstermek için görünür NEARBY(şu anda San Francisco, Arizona ve Seattle test edilen) izci olacak gizlemekSIGHTINGS en az sayıda olduğunda radar NEARBYPokemon tespit edilir. En az sayıda belirsizdir, ama anekdotal, şu anda bir tane olabilir. Belki Niantic özelliği rafine devam ediyor gösteren - Kod bu parametreyi ayarlamak mümkün görünmektedir.

Mantık da göstermek için olsun veya olmasın istemci bildirir ortaya çıkmıştır NEARBYmuhtemelen geofence başvuran tüm Pokemon izci, ya da hiç yoksa POKESTOPSaralığında yumurtlar ile.

ÖNÜMÜZDEKI SAF SPEKÜLASYON!4. BIR ŞEY ... PARLAK ...

Biz kırıntıları, seyahat çalışıyoruz olarak, öncesinde kendimizi almak istemiyorum. Ama ilk kez, deyimlerSHINYve RAREAPK ortaya çıktı.

Vahşi Pokemon hükmünde olduğu yakalanır çalan yeni bir ses dosyası yok RAREoyun tarafından (bir yakalandıktan sonra biraz daha hevesli normal 'yaptığını' müzikten daha var).

Son olarak, yeni kod "varsayılan" ve içine Pokemons 'malzemeler yavru "parlak" malzemelerin insana yakışır bir miktar var. oyun geliştirme aşina olanlar için, ışığı yansıtan yüzeyleri nasıl göründüğünü için özellikleri vardır, vb / renkli renkli

Bir Eğer bu doğruysa SHINYmalzeme girmiştir, o mümkün Pokemon renkli versiyonları görünmeye başlaması olabilir.

Ancak.

Başka bir yerde oyunda yeni Pokemon Pokedex / Sightings / Yakın izci için sprite, ne de bulunmamaktadır. Biz alternatif görmek beklenen olabilir SHINY"Parlaklar" gerçekten toplama oyunun parçası haline gittiğini Bu güncelleştirmenin sprite.

Bir bu bir atın büyük tuz, seyahat tahıl. Ama biz bu ön çekiş için bir göz tutmak olacak.

5. COMBAT TWEAK?

Biz hareket DPS veya tür CP değerlerine herhangi bir değişiklik gördük, ama hamle başvuran yeni kod küçük bir miktar / saldırganların ortaya çıkmıştır. Bu, şu anda açıklanamayan kalır, ama dövüş sistemi gelecek değişiklikler doğru işaret edebilir.

AYRILIK KELIMELER

Yani, gezginler, biraz daha bu güncelleme ile göründüğünden! Olsun veya olmasın SHINYPokemon oyunu görünen olacak, biz vardır Ditto o görünüm var üzeredir emin. Zaten oyunda etkin olabilir! Yani keskin bir göz tutmak.

Ürün Niantic VP son zamanlarda çok büyük şeyler yılın sonundan önce oyuna başlığı olacağını paylaştı.aklımıza, bu işaretler gelmeye bazı müthiş şeyler doğru etmektedir.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları