Klitorisiniz Hakkında 7 Çılgın İlginç Gerçekler
Bu büyüleyici çerezlerle zevk hazinesini kutlayın.

Klitorisiniz Hakkında 7 Çılgın İlginç Gerçekler

Mutlu Uluslararası Klitoris Farkındalık Haftası! Evet, bunu doğru anladınız, bir hafta boyunca bayan düğmenizin adanmıştı, o yüzden klitoris şeklinde balonları patlatın! Clitoris Farkındalık Haftası, 4-11 Mayıs tarihlerinde yürütülür ve Clitoraid, kadın sünneti mağdurlarına yardım etmek amacıyla kurulmuş özel bir kar amacı gütmeyen kuruluş tarafından finanse edilir. Web sitelerine göre, bu hafta cinsel güzelliğinizi kutlamak üzereyiz ve bunu kesinlikle geride bırakabiliriz. Burada, klitoris ile ilgili en ilginç gerçeklerden bazılarını inceleyin.

HASSASİYET MERKEZİ

HASSASİYET MERKEZİ

Klitoris, vücudun herhangi bir yerinden daha fazla sinir uca sahiptir; yaklaşık 8,000, penisin iki katı kadardır. Bunun bir rekabet olmadığını biliyoruz, öyleyse, muhtemelen kazanıyor olacağız.

Penise benziyor

Penise benziyor

Çok daha fazla sinir uçlarına sahip olabilse de, klitoris birçok açıdan penise benzemektedir. Emily Morse, seks ve ilişki uzmanı ve Emily & Tony'nin kurucularından biri olarak "Açıkçası farklı inşa ediliyorlar" diyor. "Fakat penis gibi, klitorisin bileği var, sünnet derisi (klitoral kapak olarak da bilinir) ve hatta bir mil bile. Uyandığında şişiyor.

Bir işi var

Bir işi var

Klitorisin tek bir işlevi vardır, yani tüm varlığı bir görevi yerine getirmeye ayrılmıştır ve bu görev zevktir. İnsan vücudunun tek amacı, tek amacı zevktir. Sıkı çalışma ve mutluluğa olan bağlılığımız için teşekkür ederiz, klitoris.

BOYUT ÖNEMLİDİR

BOYUT ÖNEMLİDİR

Bu, klitorisiniz ile vajinanız arasındaki mesafeye gelince. Yeni bir araştırma, klitorisiniz ile vajinanız arasındaki mesafenin orgazmızı etkileyebileceğini buldu. 30 kadından 10'u zor zamanlardaki orgazm olduklarını ve bu 10 kadının vajinal açılmalarından daha uzak olan klitorisler bulundurma eğiliminde olduklarını söyledi.

SİZİN DÜŞÜNCENİZDEN BÜYÜK OLABİLİR

SİZİN DÜŞÜNCENİZDEN BÜYÜK OLABİLİR

Gördüğümüz tek şey bu olsa da, klitorisiniz küçük pembe bir tuş değil. Ancak altında, G-noktasına bağlanarak, vajina içine üç inç uzatan iki bacaklı, bir dilim kemiğinin şeklindeki bir vücudu var. "Genital bölgedeki her bir yapıya bağlanıyor" diyor Ian Kerner Ph.D. Önce Geliyor yazarı. Bu, zevk söz konusu olduğunda, bir ton ulaşabilir ve güç anlamına gelir.

Bir sınırlama vardır

Bir sınırlama vardır

Muhtemelen klitoral uyarımın harika bir orgazm için debriyaj olduğunu bilirsiniz. Ama bilmediğiniz şey, c-spot'ınızın maksimum keyif potansiyeline ulaşabileceğidir. Sağlıklı Seks Sürücüsü, Sağlıklı Yazar'ın yazarı Diana Hoppe, M.D., doruk noktasına yaklaştıkça klitorisi büyür ve biraz rahatsız edici ve bazen o noktaya uyarlamaya devam etmek için acı verici hale getiriyor. Dolayısıyla, klitorisiniz çok hassas hissetmeye başlarsa, uyarımı hafifletip çevreleyen bölgelere daha fazla dikkat edin.

KONUMLAMA HER ŞEYDİR

KONUMLAMA HER ŞEYDİR

Farklı cinsiyet pozisyonlarının klitorisiniz üzerinde farklı etkileri vardır. Joy Davidson, doktora, seks terapisti ve Tutku Renkleri: Değişikliğin Yeniden Keşfettiği Arayışların Yazarı'nın yazarı "Her iki ceset de farklı koreograf yapıyor" diyor. "Dolayısıyla, her yeni ortakla birlikte, hangi açılardan temas kurduğunuzun size içsel ve kriptolojik olarak en iyi hisleri verdiğine dikkat etmeniz gerekiyor." En iyi ihtimaliniz coital alignment tekniği olabilir, diyor Morse. Üstündeyken, penisini tabancanızla doğrudan hizalandırmak için yaklaşık 2 inç yukarı çıkın. Daha sonra, bacaklarınız uyluklarının etrafına sarılıyorken sallanan bir hareketle hareket ettirin - istediğiniz yere müthiş sürtünme yaratın.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları