Kızlar erkeklerden ne beklerler 99 tane cevap
Bir erkekte ve ilişkide olmayan kızlar ne ister?

Bir erkeğin hangi ideal türünün kızların istediğini merak ediyor musun? Endişelenmeyin, sizi örtbas ettik ve kızlar bir erkekle ve bir ilişki hakkında sevdikleriyle ilgili araştırdığımız gerçekler.

Kızlar erkeklerden ne beklerler 99 tane cevap

Bir erkekte ve ilişkide olmayan kızlar ne ister?

Bir erkeğin hangi ideal türünün kızların istediğini merak ediyor musun? Endişelenmeyin, sizi örtbas ettik ve kızlar bir erkekle ve bir ilişki hakkında sevdikleriyle ilgili araştırdığımız gerçekler.

1. Kızlar erkeklerden istediklerini ima etmeye çalışıyor, bunu söylemekten hoşlanmıyorlar. İpuçlarından okuyun.e.

2. Kızlar el tutmayı sever. Bir erkek arkadaşı tutmak istediği tek el olmak istiyor. Kamusal alanda bile, onu korumak ve ondan gurur duymak demektir.

3. Kızlar özellikle önemli günlerde şaşırırlar. Evet, sevgililer ona bazı hediyeler alabilirler, ancak bu, onun ilişki ile gelen maddi şeyleri sevdiğini göstermez. Sadece onu hatırladığın anlamına geliyor.

4. Çocuklar onlardan tavsiyeler isteyince kızlar böyle sever. Bu eylem ona sadece ona güvendiğinizi ve onun güvenebileceğiniz birisi olduğunu gösterir. Konuşmayı sever ve ona sormakla görüşünün sizin için önemli olduğunu hisseder.

5. Bir kız erkek arkadaşının giydiği bir kıyafet övgüyorsa, hiçbiri sözlü işaret vermeyin ve daha fazla giyin.

6. Kızlar onu koruyabilen çocuklar gibi. Onu sizinle her zaman güvende hissettirin.

7. Koruyun, fakat fazla değil. Ona baktığınızda seviyor, ancak zaman zaman boğulma noktasına değil.

8. Bir kız gerçekten bir erkekle birlikte olmak istiyorsa, bunun olmasını sağlayacaktır.

9. Kızlar çok seksi erkeklerden hoşlanmazlar. Bir sürü kızla flört etmek basitçe tek kadın erkek değilsiniz demektir; Bu hareketlerin her zaman daha yüksek sesle konuştuğunu unutmayın.

10. Kızlar, onlara sahip olmaktan gurur duymak isterler. Size söylemeyebilirler, ancak bazen ailenize ve arkadaşlarınıza göstermenizi isterler.

11. Sevdiği ve hoşlanmadığı şeyleri bilmek onu sevindirir. Bu onu daha iyi tanımak ve onu mutlu edecek yollar bulmak için ilgilendiğiniz anlamına gelir.

12. Kızlar romantik adamları sever. Onu yağmur altında, ailenizin ve arkadaşlarınızın önünde öpün, o kadar da zor değil.

13. Kızlar sadece seks düşünmüyorlar sadece çocuklar tapıyorum.

Önerilen Kaynaklar:

GUYS HAKKINDA GERÇEKLER VE BİR İLİŞKİ İÇİN NE OLDUĞUNUZ

50 DENEYİM BENİM BİRLİKTE BİLİYORUZ

MODERN TARİH: SADECE BÜYÜK ÖĞELERİN İHTİYACI

Tedavi Edilmesi Gereken Şekilde Bir Kızın Nasıl Tedavin Edilir?

İdeal beyefendinin adı nedir? Kızların nasıl ele alınması gerektiğini düşünüyorsun? Zor olabilir, o yüzden kızların tedavi altına alınmasını isteyen bazı bilgiler var.

14. Tatlı bir şey söyle, hoşuna gidiyor. Bu, özellikle de ruh halindeyken yapabildiğiniz kadar sıklıkla yaptıklarını hatırlamanız gereken en iyi şeylerden biridir. Randevunuzda ne kadar iyi kokladığına dair küçük bir takdir ve kokusunun harika olması yüzünde bir süre gülümseyip yakında onun içindeki gerilimi azaltacak bir şey.

15. Bir kıza "Sıcak" diyorsanız, hiçbir şey ifade etmez. Ona tatlı, gevşek ve güzel deyin. Bir kadını eğlendirmenin doğru yolu budur.

16. Kızlar kucaklamak ister! Çok!

 

17. Bir erkek bir konuşmada bir keresinde söylediği bir kız için önemli bir şeyi hatırlar ve onu daha sonra getirirseniz, o kızların özel hissettirir. Bu, gerçekten onu dinlediğiniz anlamına gelir. Kızlar konuşmada büyüktür.

18. Zihnini okumanızı istemiyor; Ona sormanı istiyor. Sadece sormanın ne kadar zor olduğunu merak ediyorum.

19. Eğer bir erkek bir kızın eski sevgilisinin üstünde olmadığını biliyorsa, onu aramayın, ne kadar iyi olduğunuzu gösterin.

20. Kızlar bazen bakmaya bayılıyorlar. Gözlerine düz baktığınızda bir şeyler söylüyor, özellikle kalbini sana çektiğinde eritiyor. Ancak bu kızı gerçekten tanıdığınızdan emin olun, yoksa bir ilişki daha derin bir seviyedesiniz. Bu, hiçbir zaman romantikten ürkütücü gidebilir. İçinde durum bağlıdır.

21. Kızlar şımarmayı severler. Bazen, özellikle de gerçekten kötü bir şey istediklerinde ortaya çıkan bu çocuksu kısmı var.

22. Bir kızın kalbi paramparça edilmişse, başta onunla ilgili bir adamla konuşmaktan tereddüt duyar.

23. Çocuklar anlamlý bir þey söylediðinde, kýzlar onu hazine eder. Kızın dikkatini çeken hatırlatıcı kelimeler gerçekten ömür boyu kalbinde sürecek.

24. Bir kız ciddi olduğunda, onu dinleyin.

25. Kızınıza haklı muamele edin ya da başkası yapacaktır.

26. Kız, yanıtlamaya ve konuşmayı sürdürmeye uzun sürmediğinde, kızlar buna bayılıyor.

27. Bir randevundan sonra evde yürümek, güvende hissetmek istiyor. Kızlar bunu söylemese bile, evlerine güvenle yürümek istiyorlar. Bunu beyefendi olarak yapmak çok büyük bir şey olur, özellikle de onlarla gerçekten ilgilenebiliyorsanız sizi gözlemleyen kızlar için.

28. Onun için zaman ayırın. Ona verdiğiniz zaman onun için çok önemlidir ve mümkün olduğunca herhangi bir rahatsızlığın sizin için bir seçenek teşkil etmemesi gerekir, aksi halde kendisine verilmiş hissedeceksiniz.

29 İlgi alanlarıyla ilgilenmeye çalışın. Kızlar, hobileri ile harmanlanmaya çabalayan birine gerçekten minnettar olurlar. Ve unutmayın, bunu seninle yapıyor, sadece bilmiyorsun.

30. Kızlar, özellikle de sürpriz olarak verildiğinde, özel şeyleri severler. Bazen onun için özel bir şeyler yapın. Çiçeklerini ve oyuncaklarını oyuncak vermek gibi bir şey yapmak, onun gününü çok önemli hale getirecek ve hatırlamaya değecekti. Kızları olağanüstü hissetmek, kendilerini kendileri gibi iyi hissettirecek ve güvensizliklerinin bir kısmını da alacaktır.

31. Onu sebepsiz kucaklamak onun için çok tatlı bir şey, özellikle bunu şaşırtıcı bir şekilde yaptığınızda. Bu rastgele sarılmalar ve öpücükler en iyisidir.

32. Kızlar erkek arkadaşlarının küçük şeylerle övünmekten, örneğin TV veya Netfilx'i birlikte seyretmek gibi bir şey duyduğunda, ondan daha fazla takdir ediyorlar.

Kızlar Neyi Sevmezler

İşte onun iyi tarafında olmasını istersen, bir kıza yapmamalığın şeylerin listesi. Bir beyefendi olun ve bu gerçekleri takip edin

33. Kızlar, eski kız arkadaşları üzerinde olmayan çocuklar gibi olmaktan hoşlanmazlar. Bu demek oluyor ki, onu sadece bir rebound olarak alıyorsunuz. Arkadaşlığınızı çıkarmadan önce geçmiş ilişkiniz bittiğinden emin olun. Bütün bagajları taşımak istemiyorsun.

34. Asla onu kendi annenle bile olsa diğer kadınlarla kıyaslamayın. O o ve her kız benzersiz. Karşılaştırma her zaman hayır, özellikle ilk tarihte.

35. Kızlar eski eşyalar hakkında konuşmaktan hoşlanmazlar. Geçmiş geçmiştir. Bu konuda konuşmak yorucu. Kendisi tarafından açılıncaya kadar bekleyin ve konuşmayı zorlamayın.

36. Bir kız iyi hissetmiyorsa, pek konuşmaz. Düğmelerini konuşmaya itmeyin, sadece kavga edeceksiniz. Bazen ona yalnız zaman vermek önemlidir.

37. Kızlar çok bağışlayıcıdır. Bundan faydalanma.

38. Ona yalan söyleme, ne zaman olduğunuzu biliyor.

39. Bir daha defalar söylemesine izin verme. Bu şekilde gerçekten kızlara bir şeyler seçerdiniz ve eğer onu 3. ve 4. kez sormaya devam ederseniz, sadece gösteriyor ve ilgilenmediğiniz ve onun hakkında ne hakkında konuştuğunu dikkatle dinlemediğiniz anlamına geliyor.

40. Bir kızı delirtmenin iyi bir yolu dürüst olduğu zaman ona güvenmiyor.

41. Eğer bir kız birinden nefret ederse, erkek arkadaşı muhtemelen onlarla konuşmamalıdır. Bencilce gelebileceğini biliyorum, neden ilk etapta onunla konuşacaksın?

42. Kızlar, erkek arkadaşları sevgilileriyle dalga geçtiklerinden nefret eder. Sizi koruyacak, biliyorsun.

43. İlk kural onun hayatına girerken, asla hile yapmayınız! Aynı anda iki kıza karışmadan önce iki kez düşünmek istersiniz. Sadece bir kız sana sadık kalır mı yoksa iki kız da tokat atıp cehennemden kurtulup gidecek mi, bu nedenle iyi bir kıza baktığınızda gerçekten iyi bir adam olduğunuzdan emin olun.

44. Çocuklar, erkekler onları görmezden geltiklerinden nefret eder.

45. Onun güveni kırmayın, · Bir kız size bir sır verirse, bırakın gitmesine izin vermeyin.

46. ​​Kızlar bazen tiyatro kraliçeleridir, ancak ona buna izin verilmez. Bütün durumu en kötü hale getirir, sadece akışa devam edin ve o an için ihtiyacı olan adam olun.

47. Bir kızın erkek arkadaşı için sahip olduğu duyguları hafife almayın.

Baktıkları Yolda Kız Gerçekleri

Giyinme odasında randevu için neden vakit geçirmesinin bir nedeni var. Gerçek şu ki, sana karşı seksi görünmek için tüm çabayı sarfediyorsa, özel biri olmalısın. İşte kızların görünümü hakkında ne düşündüğü hakkında diğer bilgiler.

48. Kızlar her zaman daha iyi görünebileceklerini düşünürler, bu nedenle çocuklar her seferinde onu tamamlamaktan zarar görmezler.

49. Bir adam en kötü görünümüyle hala bir kızı sevdiğinde onun onun hakkında samimi olduğunu düşünmesine izin verir. Kızlar sağ makyaj yapmadan bile güzel midirler? Onu sabahları öpün ve güzel olduğunu söyleyin. Onu çok sevecek.

50. Kızlar daima güzel çağırılmayı severler. Nasıl göründüğüne övgüde bulunmak onun için büyük önem taşıyor ve kendisine fazlasıyla güzel olanı anlatıyor.

51. Çocuklar, gülümsemeleri gibi, onlar hakkında bir şeyler sevdiklerini söylediklerinde seviyorlar.

52. Bir kız, onu bir şey için yargılayacağını düşünürse, asla sana açılmayacaktır.

Kızlar Hakkında Arkadaşlar, Aile, İlişki ve Aşk Hakkında Gerçekler

Bir kız arkadaşları ve ailesi etrafında nasıl davranıyor ve sizi bu çevrenin etrafına nasıl attırabileceği onun için ne kadar önemli olduğunu çok anlatıyor.

53. Eğer bir kız bir erkek ailesiyle tanışmak istiyorsa, bırakın. Bakım yaptıkları anlamına geliyor. Aile sorununun olması durumunda, mazeret yerine düzgünlüğünü söyleyin. Anlayacaktır.

54. Kızlar erkek arkadaşlarıyla erkek arkadaşlarıyla yakın ve dostça davranıyorsa, o adamla uzun süre arkadaş oldukları dışında erkek arkadaşı oldukları anlamına gelmez. Rahatsız etme ve çok kıskanç olma. Çok sormak da incinmez. Ona erkek arkadaşı olarak sorabilirsiniz, ancak konuyu zorlamayın.

55. Bir kız arkadaşlarını bir erkekle takılmak için terk ederse, bu çok büyük bir iştir. Bu yüzden zaman kazanın. Ancak sık sık yapma. Onun arkadaşlarından birini seçmesini istemiyorsun, değil mi?

56. Eğer bir kız erkek arkadaşına kızdı, onun hakkında bir şey söylemek istemiyor, sadece bilmek istiyor.

57. Kızlar eski sevgililerinden bahsetmek istemiyorsa, muhtemelen tamamen onun üstünde değildir.

58. Eğer bir kız erkek arkadaşının arkadaşları tarafından oturursa, gerçekten onunla ilgilenir.

59. Bir kız erkek kız arkadaşı olursa, onu gerçekten seviyor.

60. Kızlar aşık olmaktan çekiniyorlar çünkü aşınacaklarını varsayıyorlar her zaman. · Ona zarar vermeyeceğiniz kızınıza kanıtlayın.

61. Bir adam onun unutulmaz olma eğiliminde olduğu için, bir erkek onun özel günlerinde (örneğin, aylar, yıldönümleri, vb.) Karşı çıkması halinde, kızlar gurur duyuyor.

62. Kızlar, arkadaşlarının önünde tatlı şeyler söyledikleri zaman onu seviyorlar, fakat anlamıyorlarsa anlıyorlar

63. Eğer bir kız arkadaşlarıyla onun hakkında konuştuğu bir erkeğe söylerse, onun daima iyi bir şey olduğuna inanırız.

64. Kızlar, bazen onları, sevdiklerinizden daha çok seviyorsanız düşünürler. Ve bazen son eski kız arkadaşınızla hala bitmediğinizi düşünün.

65. Daha iyi olabilmek için değişmek onunla sadık kalmasına izin verecektir. Basitçe, inşa ettiğiniz ilişki içinde onunla büyümek istediğiniz anlamına gelir.

66. Bir kız erkek arkadaşıyla odasında veya mutfaktaki rasgele yerlerde, müzik yapmadan, yavaşça dans ettiği zaman, ona aşık olduğunu bilir.

67. Sevgilinin annesiyle tanıştığında ve senden çok şey duyduğunu söylüyor, ona güven.

68. Gelecekteki aile planlarınızı paylaşmak onun için önemlidir. Bu, özellikle sizinle birlikte bir aileye hazır olduğunuzda, ne kadar ciddi olduğunuzu gösterme şansınızdır.

69. Eğer bir kız bir erkeği dökerse, onu mutlu edemeyeceğini düşünüyor, bu sevgidir.

70. Kızlar erkek arkadaşlarının düşmanlarıyla birlikte olan diğer kızlara bakarlar. Bir turuncu gibi onun da öyleydi.

71. Kızlar erkek arkadaşlarının eski kız arkadaşıyla güvensiz hissediyorlar.

72. Bir kız kalbini kırarsan, asla aynı olmayacaktır.

73. Bir kız sizi gerçekten seviyorsa, sizin için kötü bir şey göremez.

Her Eyleminin Anlamı

Kız hareketlerini anlamayı zor bulmuştunuz. Bütün çocuklar yapıyor! Bu zor anatomiyi anladığınız için sizi kapattık

74. Bütün kızlar flört eder, bazıları bunu istemez.

75. Kızlar her zaman ne istediklerini bilmiyorlar.

76. Kızlar sizden önce bile gerçeği biliyorlar. Dikkatli ol adamlar.

77. Kızlar erkek notaları yazarken o adam onları tutmalıdır.

78. Kızlar, bir adamın hepsinin aynı olmadığını kanıtlamasını ister.

79. Eğer bir kız bir erkeği özlüyor olduğunu kabul ederse, gerçekten yapar. Bunu hafifçe almaz

80. Bazen, kızlar erkekleri nasıl tepki vereceğini görmek için test eder.

81. Bir kız hala başkasıyla aşıksa, onlar hakkında kötü bir şey söyleyemezler.

82. Kızlar erkeklerin düşündüğünden daha dikkatlidir.

83. Bir kız başlarını göğsüne koyar ve kalp atışlarını dinlerse, onun ne düşündüğünü söyleyip söylemeyeceğini dinlemek için dinliyor.

84. Kızlar çok düşünüyorlar.

85. Kızlar hiçbir şeyin yanlış olmadığını söylediklerinde yalan söylüyorlar. Her şey yanlış. Bu ironi, biliyorum.

86. Kızlar HAYIR derken, sadece denemeye devam etmeleri anlamına gelir. Kızlar, özellikle de erkeklerin çıkarları için karar verirken tutarsızdırlar.

87. Kızlar en ufak şeyleri en çok hatırlarlar.

88. Kızlar erkek arkadaşlarını sıkı tuttuğunda, o anın gitmesine asla izin vermezler.

89. Bir kız onun için önemli olduğunu söylese, doğrudur.

90. Bir kız her şaka birisine gülerse, onu sever.

91. Bir kız bir adama ne düşündüklerini sorduğunda gerçekten umurunda.

92. Kızlar kazalara asla erkeklere dokunmazlar.

93. Kızlar iyi bir dedektiftir. Bazıları sadece sevgilileriyle açmazlar.

94. Bir kız onunla birlikte olmak istiyorsa onu bileceksin.

95. Kızlar etrafındaki her çocukla flört edebiliyorlar, ancak günün sonunda, gerçekten sevdiği biri ile güneşi izliyor olacak.

96. Bir kız gerçekten bir erkeği önemsiyorsa, gözlerinde görebilirsiniz.

97. Kızları, adamları boşaltmaktan aciz.

98. Bir kız sana sevdiği şeyleri anlattığında, yıldızlara bakarken ya da yağmur ve sadece filmlerde görülen sevimsiz şeyleri dinler gibi sana düşer.

99. Bir kız bir erkek elini tuttuğunda, asla bırakmasına izin vermez.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları