Ketchapp Markası Artık Ubisoft'ta.
Ketchapp oyunlarıyla meşhur markası artık ubisoft katılmış durumda.

Ketchapp Markası Artık Ubisoft'ta.

Ubisoft, bünyesine umut vaat eden bir mobil oyun geliştiricisini katıyor. Tasarladığı ebedi döngülü oyunlarıyla kullanıcıları çileden çıkaran başarılı mobil oyun ekibi ketchapp, bundan sonra ubisoft bünyesinde çalışacak.

Muayyen bir sonu olmayan ve sonsuza kadar devam eden oyunlar geliştirmesiyle tanınan ve dünya çapında milyonlarca oyuncusu bulunan ketchapp, bundan sonra ubisoft çatısı altında hizmet verecek. Bu beraberlik kararı ikiliden daha etkisinde bırakan ve yaratıcı oyunlar umut ediliyor.

Ubisoft tarafınca yapılan açıklamayla resmiyet kazanan satın alma cevabında, ketchapp'ın uyguladığı pazarlama stratejileri bundan sonrasında ubisoft'un oyunlarında da kullanılacak ve ek olarak ketchapp kendi yoluna aynı şekilde devam edecek. Doğrusu satın alma kararı ketchapp'ın oyunlarında bir değişim olmayacak ancak ubisoft kendine yeni kullanıcılar bulacak. Buna nazaran satın alma ile birlikte ketchapp kendi yoluna devam edecek, ubisoft'un oyunlarında çapraz tatbik reklamları uygulanacak ve her iki firma da yeni kullanıcılar kazanacak. öte yandan satın alma süreci yılbaşı itibariyle sona erecek ve her iki firma tamamen birleşmiş olacak. Satın almanın fiyatı ise açıklanmadı.

Ketchapp Oyun Markası

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları