iota nasıl alınır? tam detaylı anlatım
iota kripto para birimini nasıl alınacağından bahsedeceğiz. Haber sitelerinde yatırım amaçlı bitcoin rakip iota nasıl alınır güvenli midir? iota nasıl saklayabiliriz bunlardan bahsedelim.

iota coin nasıl satın alınır?

Merhaba arkadaşlar öncelikle iota coin alınmalımı bundan biraz bahsedelim bitcoin para transferlerinde para ödersiniz iota ile para ödeme yok ve microsoft , samsung gibi firmaların ortaklığı bulunan ve iota alman firması olması ve getirdiği teknoloji ile gözler bir anda buna çevrildi peki alınmalımı şuan ki fiyatı üzerinden iyi bir yatırım yapılabilir. iota şimdiki fiyatı 12 lira biraz daha düşebilir yapacağınız 1000 liralık yatırım size ilerde iyi kazanç olarak dönebilir.  

iota şuanda sadece iki markette bulunuyor binance ve bitfinex'te  yakın zamanda tüm marketlerde bulunacak fakat ozaman fiyatı yükseleceğini tahmin ediyoruz.  biz binance üzerinden satın almayı anlatacaz. 

binance üzerinden iota almak için bitcoin öncelikle satın almalısınız. bitcoin en kolay alma yöntemi localbitcoins.com sitesine girerek bir hesap açın sonrasında bitcoinlerin fiyatlarını göreceksiniz bitcoin ucuz fiyattan müşteriden alın . Bitcoin satın aldıktan sonra binance üzerinden hesap açın ve deposit kısmına gelin oradan bitcoin adresini kopyalayın ve localbitcoins transfer edin. binance market kısmından iota seçin ve şuanki fiyatında satın alın.  Satın aldıktan sonra işleminiz tamamdır iotanız binance cüzdanınızda bekleyin satmak isteidğinizdede iota fiyatından satabilir bitcoin dönüştürürsünüz sonrasında bitcoin pazarında satabilirsiniz yada iota üzerinde gelecekte daha kolay bir şekilde para dönüştürürsünüz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları