ios 10.3 güncellerken bilmeniz gereken 5 madde
Ocak ayında bir IOS 10.3 sürümü duyuruldu ve bugün, iPhone ve iPad için söylentilere dayalı iOS 10.3 güncellemesiyle ilgili bildiklerimizin her birine yakından bakmak istiyoruz.

Ocak ayında bir IOS 10.3 sürümü duyuruldu ve bugün, iPhone ve iPad için söylentilere dayalı iOS 10.3 güncellemesiyle ilgili bildiklerimizin her birine yakından bakmak istiyoruz.

Bu, iPhone, iPad ve iPod touch için iOS 10.2 sürümünden bu yana yalnızca birkaç hafta geçti ve Apple'ın yavaşlama belirtisi görülmedi.

Şirket, iOS 10 kullanıcıları için en az bir tane yeni iOS 10 güncellemesi planlamaktadır, ancak artık boru hattında daha fazla yükseltme yapmış gibi görünüyor.

Apple, iPhone ve iPad için daha büyük bir güncelleme üzerinde çalıştıkları söylentileri var ve önümüzdeki hafta bir ara verebilir.

Bir IOS 10.3 güncellemesi eserlerde bildirildi ve kaynaklar, bu yılın ilerleyen dönemlerinde daha geniş bir sürümden önce Ocak ayında yayınlanabileceğini iddia ediyor.

Bunu aklımızda tutarak, söylentilere uğrayan iOS 10.3 güncellemesiyle ilgili bilmeniz gereken her şeyi hızlıca incelemek istiyoruz. Bunu yeni ayrıntılarla güncellemeye devam edeceğiz, bu nedenle sık sık güncellemeleri kontrol edin.

IOS 10.2.1 Güncellemesi Önce Geliyor

IOS 10.3 güncellemesi varsa iOS 10.3 güncellemesi, Apple'ın mevcut iOS 10 sürümünü (iOS 10.2) değiştiren güncelleme olmayacaktır.

Bu onur, şu anda iPhone, iPad ve iPod touch için bilinmeyen bir çıkış tarihinden önce beta olan iOS 10.2.1 güncellemesine gidiyor.

IOS 10.3 Benekli

Geçmişte doğru bilgi üreten tanınmış bir sızıntı soran olan Sonny Dickson'a göre, iOS 10.3 güncellemesi sahnenin arkasında 'Erie' kod adını taşıyor.

Gotta Be Mobile ve diğer birçok site, iOS 10.3'ü çalıştırmak için cihaz talep eden ziyaretleri gördü. Ayrıca, son haftalarda ziyaretlerde bir gelişme gördük ve bu güncellemenin gerçek olduğunu ve yakın gelecekte test edenlere yönelebileceğini gösterdi.

IOS 10.3 Beta

Dickson'a göre, Apple, söylenti tarihine inmede başarısız olmasına rağmen, Ocak ayında bir IOS 10.3 beta sürümünü yayınlayacak.

@Andy_Corton Emin değil Andy - Sonny Dickson (@SonnyDickson) 10 Ocak 2017

İlk iOS 10.3 beta, orijinal olarak 10 Ocak'ta kullanıma sunulacakları yönünde söylentilere yol açtı. Bunun yerine, Apple, watchOS, macOS ve tvOS için yeni betalarla birlikte yeni bir iOS 10.2.1 beta yayınladı.

IOS 10.3 beta sürümü artık yayında.

Apple, geliştiricilere ilk beta güncellemesini, bir ya da iki gün önce, ücretsiz Beta Yazılım Programındaki yazılımlara bırakmadan önce serbest bırakır.

Apple'ın tüm iOS 10 beta güncellemelerinin her ikisi de her iki grupta mevcuttu ve her iki grup için de iOS 10.3 beta sürümünün piyasaya sürülmesini bekliyoruz.

IOS 10.3 Yayın Tarihi

IOS 10.3 Yayın Tarihi

Dickson'ın sızıntısı, beta programlarının dışındaki kullanıcılar için belirli bir IOS 10.3 sürüm tarihi ile gelmedi; ancak bazıları, yeni donanımın yanısıra Mart-Nisan penceresine ulaşabileceği konusunda spekülasyon yapıyor.

Çeşitli haberlere göre, Apple, Apple Pencil aksesuarı için daha geniş bir destek de içeren yeni Apple donanımı ve yeni iPad yazılımı geliştiriyor.

IOS 10.3 sürüm tarihi açık değil.

Apple'ın yeni iPad'ler ve yeni iPad yazılımı üzerinde çalıştığı bildiriliyor.

Bloomberg, "2017 yılının ilk yarısında Apple, yeni iPad yazılım özelliklerini iOS 10 işletim sistemine yükseltmenin parçası olarak sunabilir" dedi.

Bu güncelleme ve iOS 10.3 güncellemesi, iOS 10.3 beta (mutlaka ilk tohum olmasa da) bazı ipuçları dökerse de aynı durumda olup olmadığını belirsizdir.

iOS 10.3 Güncelleme

iOS 10.3 Güncelleme

Dickson'ın kaynağına göre, iOS 10.3 güncellemesi yeni bir Tiyatro Modu ile birlikte gelebilir.

IOS 10.3'ün söylenen Sinema Düzeni modu gelişmiş bir Karanlık Mod olabilir.

IOS 10.3'ün söylenen Sinema Düzeni modu gelişmiş bir Karanlık Mod olabilir.

Yeni Tiyatro Modu, iOS'un Karanlık Modunun gelişmiş bir versiyonu olabilir gibi görünse de, bu noktada doğrulanmamış kaldı.

Ayrıca, iOS 10.3 güncellemesinin, yeni Tiyatro Modu için olacağı varsayıldığı, yeni bir Popcorn şekilli Kontrol Merkezi Simgesi geleceklerini iddia ediyor.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları