Google Ödüllü Anketler Para Kazanma Yöntemi
Google ödüllü anketler uygulaması ile 1.79 lira kazanabilirsiniz. Google ödüllü anketler diğer ülkelerde kullanılırken şimdi artık türkiye'de kullanılmaya açıldı. Google sizlere anket doldurarak sizlere ödeme yapmaya hazır anket doldurmaya hazırmısınız.

Google ödüllü anketler Nasıl Kazanılır.

Fikir basit, sadece Google'dan anketler cevap ve Play Store'dan için kredi alırsınız. kullanıcılar için, onlar sadece uygulamasını indirmeniz ve bazı temel sorulara cevap vermek zorunda. Google'a sonra her hafta bir kez anketler gönderir. Ancak Google kaç kez, gönderilen anketler az ya da çok sık olabileceğini söylüyor.

Yeni bir anket telefonlarında döndüğünde Kullanıcılar bir bildirim alır. Bu anketlerin her 24 saatlik sürenin ile gelen ve anket süresi dolduğunda bunu cevap veremez. Google anketlerine toplanan tüm veriler anonim olduğunu söylüyor.

kaydolduğunda , Google adı, soyadı ve şifre ya da PIN isteyecektir.  ülke olarak Türkiye'yi seçmek gerekecek. Aynı zamanda yaş, cinsiyet, gelir grubu gibi bazı temel sorular soracaktır anketleri cevaplayarak için tercih ettiğiniz dil ile birlikte ( bunu paylaşmamayı seçebilirsiniz).

Google, bu araştırmaların tüm anonim tutulacaktır diyor ve bunun bir hesaba veya tek bir kullanıcı ile bağlantılı edilemez. Ancak, uygulama için kaydolarak kendisi otomatik anketler almak ve kredi kazanma başlayacağız anlamına gelmez. Google, anketler cevap onaylandıktan sonra bir kullanıcının bildirim göndereceğini açıkladı.

Bir kullanıcı araştırmasına başına 10 kredi alır . Eğer anketler cevap onaylanırsa, bundan para kazanacaksınız.

Google ödüllü anketler para kazanma hilesi

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları