Faking It
FAKING IT

FAKING IT

Uzaktan tam bir ergen dizisi gibi görünsede aslına inildiğinde izleyen her yaş grubunun kendine çıkaracak dersler bulması olağan olan bir efsane. 

Hala izlemediysen karakterleri analizin   tam vakti!KARMA&AMY

Anaokulunda tanıştıkları ilk günden bu yana birbirlerinin dostu,sırdaşı,adeta birbirinin vazgeçilmezi olan bu çiftimizin lisede çok yakın oldukları için uzaktan lezbiyen sanılması ve Karma'nın da bunu popüler olmak için kullanmasıyla başlar. Anlaşıldığı üzere Karma, insanların ne düşündüğünü oldukça önemseyen bir tip. Lezbiyende değil . Fakat Amy bu yalanın sayesinde aslında yıllardır en yakın arkadaşına beslediği arkadaşlıktan da bir tık öte duyguları su yüzüne çıkartır. Evet tahmin ettiğiniz gibi o bir lezbiyendir aslında. 

LİAM BOOKER

Annesi olarak bildiği kadının kendini yıllardır teyzesiymiş gibi tanıtmasını öğrendiğinde ailesinden nefret eden ve ne onları ne  şirketini ne de parasını görmek istemeyen bir ergen.Okulun popüler yakışıklı playboylarından biri Karma'nın liseye geldiği ilk günden beri takık olduğu oğlandır.


SHANE

Popülerliği Gay olmasından gelir. Bu durumdan hoşnuttur çünkü bulunduğu toplum bunu anlayışla karşılamıştır .Liam'ın okuldaki en yakın arkadaşıdır.

wikipedia


Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları