Çıplak temizlikçi kiralayan şirketler
Londra'da bulunan bir şirket temizlikçi olarak sadece çıplak kadınları kiralamaktadırlar. Burada kadınlar çıplak sadece temizlik eldiveni ve terlik giymektedir. Cinsel bir şey yok

Londra merkezli bir şirketin tuhaf iş ilanları birçok insanı eğlendirdi. Kendini İngiltere'nin önde gelen doğalcı ve temizlik hizmeti sağlayıcılarından biri olarak tanımlayan Naturist Cleaners, özel evleri temizlemek isteyen kadınlar arıyor sadece terlik ve temizlik eldivenleri, Oddity Central bildirildi.

Biz özel evleri çıplak temizleyebilen kadın doğal temizleyiciler arıyoruz" diyerek iş ilanını okuyor. "İş, toz temizleme, düzenli temizleme, vakumlama, bitki sulama, yatak yapma, çamaşır makinesini kullanma, kıyafetleri ütüleme ve pencere temizleme gibi genel temizlik işlemlerini yapmayı gerektirir.

Şirket, özellikle çıplaklar topluluğunun bir parçası olan müşterilere hitap etmektedir."Dokunulmayan" bir politikayı kabul etmeleri gerekir.

Temizlik şirketi üç hizmet sunmaktadır - biri çıplak istemci, bir tanesi daha temiz çıplaktır ve biri de her ikisi de seçeneğine sahiptir.

"Her yaş ve figür" in yarı zamanlı temizlikçileri arayan şirket, iki yıl önce Londra'da başladı ve şimdi İngiliz başkentinin ötesine genişlemektedir.

Laura Smith, bir röportajda "Çıplaklar topluluğu için bir hizmet, bir temizlik şirketiyız, iş hakkında hiç cinsel bir şey yok" dedi. Müşterilerimizin çoğunluğu çıplaklardı. Şirketle ilgili şeyler var, ancak bu konuda bir şey yok "dedi.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları