Bilgi Teknolojileri  personel alımı
Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu 45 işgören alacak! Data Teknolojileri ve İletişim Kurumuna memur statüsünde 45 Bilişim Uzman desteksı alınacak. Son müracaat 6 Eylül 2016 tarihidir.İşte alımın detayları...

Bilgi Teknolojileri personel alımı

Data Teknolojileri ve İletişim Kurumuna yazılı ve sözlü olmak üzere iki aşamada yapılacak giriş imtihanı ile Bilişim Uzman yardımcısı alınacak. Kadrolara atanacak toplam 45 Bilişim Uzman yardımcısının alan/bölüm ve kontenjanları aşağıda verilmiştir.

Adaylardan Hukuk Fakültesi mezunu 20 avukat, elektrik-elektronik, elektronik, elektronik ve haberleşme, telekomünikasyon ve bilgisayar mühendisliği mezunlarından 20 mühendis ve 5 birey de siyasal bilgiler, tutumsal ve yönetimsel bilimler, iktisat ve işletme fakültelerinin işletme, iktisat, maliye, çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri, siyaset bilimi, uluslararası ilişkiler, politika bilimi ve uluslararası ilişkiler, kamu yönetimi ve siyaset bilimi ile kamu yönetimi bölümü mezunu olmak üzere toplamda 45 işgören alımı yapılacak.

Başvuru yapacak adayların 2016 yılının Ocak ayının birinci günü saygınlıkıyla 35 yaşını doldurmamış olması gerekmektedir. Ayrıca adaylar 2015 yada 2016 senelerında A Grubu kadrolar için yapılan KPSS ilgili puan türünden en az 70 puan almış olmak kaydıyla, başvuruda bulunanlar içinde yapılacak sıralamada; toplumsal bilimler alanında KPSSP-40 puan türünden ilk 100, Hukuk alanında KPSSP-79 puan türünden ilk 400 ve Mühendislik alanında, KPSSP-2 puan türünden ilk 400 aday arasına girmiş olmalıdır.

Giriş imtihanına katılmak isteyen adayların öncelikle BTK sitesinde yer alan başvuru formunu doldurarak elektronik ortamda göndermeleri gerekmektedir. Adaylar, başvuru formunun bilgisayar çıktısının imzalı ve fotoğraflı sureti, diploma onaylı örneği, KPSS sonuç belgesinin aslı veya bilgisayar çıktısı, YDS sonuç belgesinin aslı yada bilgisayar çıktısı ile başvurularını 31 Ağustos – 6 Eylül 2016 tarihleri arasında mesai saatleri içinde Kurumun merkez teşkilatının bulunmuş olduğu Yeşilırmak Sokak No.16 Demirtepe/ANKARA adresine şahsen yahut posta ile yapmaları gerekir. Posta ile meydana getirilen başvurularda, istenilen belgelerin Kuruma en geç son başvuru zamanı mesai saati bitimine kadar ulaşması şarttır.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları