Ara Güler'den sonra Magnum Photos'a davet edilen Onur Ercoşkun'dan yeni bir başarı daha!
Magnum Photos’a Ara Güler’in ardından davet edilen ikinci Türk fotoğrafçı Onur Ercoşkun, bu sefer de Reclaim Photography Festival'e seçildi. Festival kapsamında İngiltere’nin 3 farklı şehrinde eş zamanlı düzenlenecek karma sergide, Onur Ercoşkun 4 fotoğrafıyla yer alacak.

Onur Ercoşkun’un Başarıları Devam Ediyor.

Magnum Photos’a Ara Güler’in ardından davet edilen ikinci Türk fotoğrafçı Onur Ercoşkun, bu sefer de Reclaim Photography Festival'e seçildi. Festival kapsamında İngiltere’nin 3 farklı şehrinde eş zamanlı düzenlenecek karma sergide, Onur Ercoşkun 4 fotoğrafıyla yer alacak. Başarılı fotoğraf sanatçısı Onur Ercoşkun, festivalde yer alan fotoğrafçılar arasında ilk 30’a girerse dünyaca ünlü bir fotoğrafçıyla ortak çalışma, solo sergi ve İngiltere'nin en ünlü fotoğraf ajanslarından Multistory ile çalışma imkanı bulacak.

Dünyada bir çok fotoğraf sanatçısının ve fotoğraf sanatı takipçilerinin ilgiyle takip ettiği Reclaim Photography Festival'de dünyaca ünlü fotoğrafçılar jüri üyeliği yapıyor. Jüri üyeleri arasında; Richard Billingham, Jennie Anderson, Maxine Watt yer alıyor.

Festival kapsamında düzenlenecek olan açık artırmada satılan fotoğraflar St. Basil Vakfı’na bağışlanacak. St. Basil Vakfı 16-25 yaşları arasındaki evsiz gençler için hizmet veren bir kuruluş. Yılda 1200’den fazla gence barınma desteği ve koruma sağlıyor.

Not: Aşağıda sergilenecek ve yarışacak fotoğrafları görebilirsiniz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları