8 En iyi sexuality film
Genç olmak yeterince zor, ama hormonlar azgın başladıktan sonra, tüm bahisler geçersiz. Bu sexuality filmler bunun geçmesine yardımcı olacaktır.

It Felt Like Love - sexuality film

Kendisini ilginç ve yalnız birisi olarak gören 14 yaşındaki Lila, seksüel tecrübe açısından özendiği en iyi arkadaşının yolundan gitmek ister. Bu amaçla, Sammy isminde kendisinden daha büyük ve zor birine bağlanmaya ve onun dünyasına girmeye çalışır. Bu hareketiyle kendisini tehlikeye açık ve savunmasız bir durumda bulacaktır. 

The Diary of a Teenage Girl - sexuality film

15 yaşındaki Minnie çizmeyi ve çizgi romanları çok seven, yaşadıklarını ya da aklındaki çılgın düşünceleri kaydederek günlük tutan bir gençtir. Minnie’nin tek cinsel deneyimi kendisinden yaşça büyük, annesinin erkek arkadaşı Monroe ile olmuştur. Bu andan itibaren bunun cinsel bir çekim mi yoksa aşk mı olduğunu sorgulamaya başlar. Bir süre sonra ise kendini düşündüğünden çok farklı bir dünyada çıkış yolu ararken bulacaktır.

The Spectacular Now - sexuality film

Sutter, kafası çalışan bir öğrenci olmasına karşın geleceğini hiç düşünmeyen, anı yaşamaya meraklı okulun gözde isimlerinden biridir. İçki içmek ve partilerde eğlenmekten başka yaptığı pek bir şey yoktur. Kız arkadaşıyla olan ilişkisi de fena değildir. Annesiyle yaşayan Sutter, sarhoş geçirdiği bir gecenin sabahında, bir evin önündeki çimenlerin üstünde hiç tanımadığı bir kız tarafından uyandırılır.

Raw - sexuality film

Jutine 16 yaşında genç ve normal bir kadındır. Tüm ailesi veteriner olan Justine de onların yolundan gitmek ister. Başarılı bir öğrenci olarak 16 yaşında veterinerlik fakültesine girmeyi başarır. Ancak burada onu üst sınıfların sınamaları ve okulun büyüsü ile gelen acımasız, cezbedici ve sallantılı bir dünya beklemektedir. Sırf akranlarına uyum sağlayabilmek adına kurallara boyun eğen Justine ailesinin prensiplerini yıkarak hayatında ilk kez çiğ et yer. Ancak bu kendi içinde yatan tehlikeli bir yanı keşfetmesinin sadece başlangıcı olacaktır...

Wetlands - sexuality film

Hijyen ve boşanmış anne babasının yeniden birleşme için can atıyor cinselliğe karşı garip bir tutum olan eksantrik bir kızın Maceraları.

Pariah - sexuality film

Brooklyn’de yaşayan genç bir kız olan Alike (Adepero Oduye), ergenlik döneminin verdiği sıkıntıları yaşamaktadır. Kendi içine kapanık bir dönemde olan kız, toplumdan tamamen dışlandığını düşünmektedir. Cinsel olarak farklı arayışlar içinde olması ve etrafından bu konularda baskı alması onu daha da zor durumda bırakmaktadır. Yaşadığı bölgenin bu zorlukları onu giderek daha da zor durumlara sokmakta ve içinden çıkılamaz bir batak haline dönüşmektedir.

Turn Me On, Dammit! - sexuality film

 Cinsellik arzuları aşırı olan 15 yaşındaki Alma, isimli kız küçük bir kasabada oldukça sıkıcı bir hayat sürdürürken genç kızın fantazilerle dolu dünyasında geçirdigi traji komik olayları konu olarak ele alıyor..

Blue Is the Warmest Color - sexuality film

15 yaşındaki Adele'in emin olduğu iki şey vardır; o bir kızdır ve kızlar erkeklerle çıkar. Bir gün büyük meydanda Emma'nın mavi saçlarını farkediverir ve işte o an hayatının değişeceğini anlar. Kendi ergenlik sorularıyla yapayalnız, bakışlarını kendine ve başkalarının bakışlarını kendine çevirir. Emma'yla yaşadığı aşkı bir kadın olarak, bir yetişkin olarak yaşamaktadır. Fakat Adele ne kendisiyle ne ailesiyle ne de bu absürd dünyayla barış yapmayı becerememektedir.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları