2016 Macbook Piyasada incele
Macbook yeni serisi ekim ayında sizlerin hizmetinde olacak

2016 Macbook Piyasa Bilgisi

Hemen derhal her yıl yeni çıkan iphone serileri ile beraber tanıtılan ve minimum yeni cihazlar kadar ilgi görmeyi başaran apple'ın bilgisayarları bu sene gecikmeli de olsa yakın zaman içerisinde müşteriler ile icatacak. 7 eylül'de yapılan tanıtım gecesinde en azından bir video yada görüntü bekleyen tüketiciler apple'ın aldığı karar ile beraber şok olmuşlardı.

Uzun süredir merakla beklenen yeni macbook'lar için kullananların biraz daha beklemeleri gerekecek. Apple ekim ayının sonlarına doğru oldukca yenilenmiş bir macbook bilgisayarını kullanıcıların hizmetine sunacak. Macbook pro ve macbook air halinde iki ayrı model olarak çıkacak olan yeni nesil bilgisayarların fiyatı ise hemen hemen belirlenmiş değil. Bilgisayar sektörünün en pahalı ürünlerinden kabul edilen macbook'lar için kullananların beklediği en önemli şey ise yeni bilgisayarlara ait küçük bir görüntü sızıntısı.

Apple içinde adeta sır gibi saklanan yeni bilgisayarların tanıtım gecesinin resmi açıklaması da yakın vakit içerisinde teknoloji devi tarafından duyurulacak. özelliklerine dair hemen hemen kati bilgiler olmasa da apple özellikle monitör teknolojisinde yeni ekipmanlar kullanılacağının sinyallerini daha önce de vermişti.

Apple Macbook Tanıtım Videosu 12 inc 2016

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları